BİR LAZER EPİLASYON SEANSI NE KADAR SÜRER?

blog yazısı ekle !

BİR LAZER EPİLASYON SEANSI NE KADAR SÜRER?

BİR LAZER EPİLASYON SEANSI NE KADAR SÜRER?

Lazer epilasyon işlemleri bir sürecin bütünselliğini oluşturduğu için lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin bazı durumlara bilhassa ciddi şekilde eğilmesi gerekmektedi. Lazer epilasyon uygulamasında süreç kişi ve uzman doktor arasında sıkı bir bağa sahiptir. Dolayısıyla tüm işlemleri takiben ilgili kişilerin uzman doktorlarına danışması gerekmektedir. Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de lazer epilasyonun ne kadar süre çerçevesinde gerçekleşip gerçekleşmediği ile ilgilidir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonÖzel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Bu işlemler genellikle kişinin vücudunda hangi işlemleri yaptırmak istediğine göre değişim göstermektedir. Bu yüzden lazer epilasyon yaptırmak isteyen ilgili kişi öncelikle vücudunda hangi bölgesine lazer epilasyon yaptırdığına dair karar verdikten sonra alanında uzman doktoruna danışarak bu işlemlerin toplamda ne kadar süre çerçeves,nde gelişip gelişmediğini sorup, sağlıklı bir bilgi edinebilir. Bunun dışında kişinin dışarıdan edinmiş olduğu bilgiler doğru değildir. Kişi lazer epilasyon yaptıracağı uzman kişiye danışmalıdır.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon