BİR LAZER EPİLASYON SEANSI NE KADAR SÜRER?

blog yazısı ekle !

BİR LAZER EPİLASYON SEANSI NE KADAR SÜRER?

BİR LAZER EPİLASYON SEANSI NE KADAR SÜRER?

Evet arkadaşlar bugün sizlerle yepyeni bir konu hakkında konuşmak için bu yazıda toplanmış bulunmaktayız. Bu konumuz herkesin muhakkak çektiği bir sıkıntının çözümü üzerine olacaktır. Şuan bu sorun ve çözümün ne olduğunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Bu sorun tabi ki her kadın ve erkeğin muhakkak karşısına çıkan istenmeyen tüyler.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


İstenmeyen tüyler ya doğuştan bizimle birlikteler ya da ergenlikten sonra karşımıza çıkan ve eğer benim anlatacağım çözümle karşılaşmadıysanız da hayatınızın sonuna kadar sizinle kalacak bir problemdir. İstenmeyen tüylere uygulanan bir çok kurtuluş yöntemi onları besleyip daha da çoğaltmaktadır. Çoğu kesin bir kurtuluştan ziyade bir süreliğine hatta kısa bir süreliğine geçiştirmekten başka bir şey değildir. Ama lazer tedavileri çıktığından beri artık istenmeyen tüyler için lazer epilasyonla kesin ve sonsuza dek bir çözüm mümkün.

Lazer epilasyon sayesinde yıllardır uğraştığınız ve kurtulmayı başaramadığınız istenmeyen tüyleri tarihin ve anılarınızın tozlu sayfalarına gömüyorsunuz. Tabi ki lazer epilasyon dünya üzerinde uzun yıllardır uygulanan bir yöntem olmasına rağmen ülkemizde o kadar geçmişe dayanmaz kullanılması. Bu yüzden de lazer epilasyon tedavileri ile ilgili birçok soru işareti vardır akıllarda. Bu sorulardan bazılarına da bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız.

En çok merak edilen güvenli midir sorusu. Bu soru herkesi meraklandırıyor ama diğer bir merak konusu da bir lazer epilasyon seansı ne kadar sürer sorusudur. Lazer epilasyon tedavilerinde seans süreleri değişiklik göstermektedir. Bu değişikliklerin başlıca sebepleri uygulanacak alanın büyüklüğü küçüklüğü uygulanacak kişinin ten rengi uygulanacak kişinin kıl özellikleri gibi etmenlerdir. Bu etmenler kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için lazer epilasyon seans süreleri de kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

En kısa seanslar üç ila beş dakika arasında sürerken en uzun seansların kırk beş dakika bir saat arasında sürdüğü olmaktadır. Bu uzunluk operasyonun ciddiliğinden ve ya hayatîliğinden değil yukarıda bahsettiğimiz etmenlerden dolayıdır. Bu yüzden de lazer epilasyon seans süreleri hakkında genel bilgi ve ya gen bir süre vermek sizleri yanıltabilir. Bu yüzden sizin seanslarınızın ne kadar süreceğini öğrenmek için uzman doktorunuza danışınız.

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Gülay Çevrim Güzellik

Eryaman

Eryaman bölgesinde bulunan Gülay Çevrim Güzellik, erkeklere ve kadınlara güzellik ve bakım hizmeti vermektedir. Cilt bakımlarında ihtiyaca göre, kişiye özel uygulamalar yapılır. Lazer epilasyonda ince tüyleri gören ve yazın da uygulanabilen son sistem cihaz kullanılır.devamını oku... Adres: Yeşilova Mahallesi 4023.Cadde Ser Tower No:1/124 Etimesgut-Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon