ÇANKAYA SOLARYUM

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA SOLARYUM

BRONZ BİR TENİN TADI DÖRT MEVSİM BAŞKADIR! – ÇANKAYA SOLARYUM

Bronzluk hele de söz konusu biz kadınlar olduğumuzda çekicilikle özdeşleştirilen en önemli şeylerden biridir. Ancak yaz mevsimi hepimizin bildiği gibi son derece kısa, yılın yalnızca 3 ayı boyunca bronzlaşabileceğimiz kadar güneş var. Üstelik birçoğumuz çeşitli nedenlerle yazın ancak çok kısa bir bölümünü tatilde geçirebiliyoruz. Ama tüm bunlar dört mevsim boyunca bronz bir tene sahip olmamıza engel değil, çünkü Ankara'da solaryuma girerek dört mevsim boyunca bronz olabilmemiz mümkün.

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara


Solaryum uzmanlar denetiminde risksiz

Solaryum seanslarının mutlaka uzmanlar denetiminde yapılması gerekiyor. Zira her cilt tipinin farklı şekilde bronzlaşması uygun. Bu nedenle solaryuma girerken güzellik uzmanlarının önerilerine harfiyen uymak son derece önemli. Bu koşulları yerine getirdiğiniz takdirde solaryumun hiçbir zarar verme riski bulunmuyor.

Artık Çankaya'da bronzlaşabilirsiniz!

Artık ister yaz olsun ister kış ya da bahar Çankaya güzellik salonlarında solaryuma girerek bronzlaşabilir ve yıl boyunca bronz teniniz ile muhteşem ve çok da feminen görünmenin tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.