ÇAYYOLU BİTKİSEL PEELİNG

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU BİTKİSEL PEELİNG

GEÇEN YILLARIN CİLDİNİZDE BIRAKTIĞI ETKİLERDEN KURTULUN – ÇAYYOLU BİTKİSEL PEELİNG

Hayat akıp giderken bizimle birlikte cildimiz de yoruluyor, yaşlanıyor. Hem dış etkenler hem de ciltte biriken ölü deriler zaman içinde cildimizde birçok sorunun ortaya çıkmasına, gözeneklerin genişlemesine, cildimizin eski ışıltısını ve sağlığını kaybetmesine neden oluyor. Bu nedenle cildimiz eskisi kadar güzel görünmüyor. Ancak artık Ankara'da tamamen doğal içerikli bitkisel peeling uygulaması yaptırarak tüm bunlardan kurtulabilir ve taptaze, ışıltılı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Mery's Güzellik Salonu

Çayyolu

2019 Aralık ayında Çayyolu'nda kurulduk.son teknolojileri yakından takip ederek merkezimizde uygulamaktayız.

Merry's ailesi olarak kaliteli hizmeti benimsiyoruz ve ekibimizi de bu amaç doğrultusunda kurduk.İşinde uzman ve güleryüzlü ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.

Şehrin gürültüsünden uzak bir yer olan Çayyolu'nu tercih ederek müşterilerimiz için konforlu bir alan yarattık.Dört katlı merkezimizde bütün kişisel bakımlarınız uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır.Böylesine huzurlu bir yerde size de işlemlerinizi yaptırırken kahvenizi yudumlamak kalmaktadır.


devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2812. cad. No: 39 Çayyolu - Ankara

Ata Estetik

Çayyolu

Ata Estetik - ÇAYYOLU GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2716. Caddesi Orun Villaları No:11 Çayyolu-Ankara

Şengül Bozkır Beautyland Güzellik Salonu

Çayyolu

10 yılı aşkın tecrübemiz ve alanlarında uzman kadromuzla çayyolu park caddesinde kalıcı makyaj, kirpik lifting, cilt bakımı, lazer, ağda, manikür, pedikür hizmetleri vermekteyiz.devamını oku... Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2879. Sokak 2 / C Çayyolu - Ankara


Bitkisel peeling ile cildiniz yeniden doğsun!

Bitkisel peeling cildin ölü üst tabakasının soyulmasını ve alttan yeni cildin çıkmasını sağlıyor. Soyulan tabaka ile birlikte ciltte biriken ölü deriler, sarkmalar, ince kırışıklıklar da yok oluyor yani bitkisel peeling ile cilt kelimenin tam manası ile yeniden doğuyor. Üstelik doğal içerikli bir uygulama olduğu için cildinize hiçbir zarar verme riski de bulunmuyor.

Yenilenmeye hazır mısınız?

Cildinizin yeniden doğumu ile siz de yenilenecek, güzelleşeceksiniz. Eğer buna hazırsanız hemen Çayyolu güzellik salonlarına gelin ve yenilenmiş cildiniz ile hayata taptaze bir başlangıç yapın.