ÇAYYOLU KALICI OJE

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU KALICI OJE

DÖKÜLMÜŞ OJELERLE ÇİRKİN GÖRÜNEN TIRNAKLARA ELVEDA! – ÇAYYOLU KALICI OJE

Güzellik tabi ki yalnızca yüz güzelliği demek değil. Biz kadınlar bunu gayet iyi bildiğimiz için sadece yüzümüzün değil tüm vücudumuzun ve tabi ki feminen bir görünümün vazgeçilmezi olan ellerimiz ile tırnaklarımızın her zaman bakımlı olmasına büyük bir özen gösteriyoruz. Ancak tırnaklarımızın güzel görünmesi için sürdüğümüz ojeler ne yazık ki dökülüyor, kalkıyor ve güzel olalım derken son derece itici bir görüntüye neden oluyor.

Yaprak Demir Güzellik Salonu

Yaşamkent

YD Vip Beauty Ocak 2018' de Güzellik Salonu Olarak Hizmete Girmiştir.
Salonumuzda cilt bakımı, protez tırnak, kalıcı oje, manikür ve pedikür, nail art, ipek kirpik, kirpik lifting, kaş ve kirpik boyama, kalıcı makyaj, kaş dizayn, el ve ayak parafin uygulaması, iğneli epilasyon, refleksoloji uygularımı yapılmaktadır. Salonumuz randevu sistemiyle çalışmakta olup sadece kadınlara yöneliktir. Amacımız YD Vip Beauty de evinizin konforunda VİP hizmetle müşterilerimizin salonumuzdan mutlu ayrılmasını sağlamaktır.
devamını oku...
Adres: Yaşamkent Mah. 3250. Cad. Pelit Plaza 6A/1 Yaşamkent-Ankara


Çözüm kalıcı oje!

Evet, dökülen, kalkan ve hoş olmayan bir görüntü sergilememize neden olan ojelerin çözümü kalıcı oje! Kalıcı oje uygulaması ile sürülen ojeler ne sudan ne de diğer dış etkenlerden etkilenmiyor ve uzun süre yeni sürülmüş gibi parlak, pürüzsüz görünüyor, asla dökülmüyor, kalkmıyor. Yani kalıcı oje ile uzun süre boyunca mükemmel görünen tırnaklara kavuşuyoruz.

Tam 14 gün boyunca kalıyor!

Kalıcı oje uygulaması ile sürülen ojeler tırnaklarda tam 14 gün boyunca kalıyor. Haydi, hemen Ankara Çayyolu güzellik salonlarına gelin ve tam 14 gün boyunca mükemmel görünen tırnaklara kavuşun.