CEBECİ-MAMAK-ABİDİNPAŞA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

CEBECİ-MAMAK-ABİDİNPAŞA LAZER EPİLASYON

LAZER EPİLASYONUN RİSKLİ OLDUĞU DOĞRU MU? – CEBECİ-MAMAK-ABİDİNPAŞA LAZER EPİLASYON

Söz konusu istenmeyen tüylerden kurtulmak olduğunda son yıllarda adını gittikçe daha fazla duymaya başladığımız bir yöntem var; lazer epilasyon. Ancak lazer epilasyon ile ilgili son derece olumlu konuşanlar olduğu gibi bu yöntemin riskli olduğunu dile getirenler de bulunuyor. Oysaki lazer epilasyonun riskli olduğunu iddia edenler bu iddialarını herhangi bir geçerli argüman ile destekleyemiyorlar, dolayısıyla iddiaları deyim yerindeyse "havada" kalıyor.
Cebeci-Mamak-Abidinpaşa'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Peki, gerçek nedir?

Peki, lazer epilasyon gerçekten zararlı ya da riskli mi? Bu sorunun yanıtı kesinlikle hayır. Riskli olan lazer epilasyonun yetkili ve konunun uzmanı olan doktorlar tarafından yapılmaması. Yani Ankara'da bulunan güzellik merkezlerine giderek güvenle lazer epilasyon yaptırabilir ve istenmeyen tüylerden kurtulmanın tadını çıkarabilirsiniz.


Pürüzsüz bir hayat sizi bekliyor!

Hemen Cebeci-Mamak-Abidinpaşa güzellik merkezlerine gelin ve sizi bekleyen tüysüz, pürüzsüz bir hayata adım atın. Unutmayın, istenmeyen tüyler güzelliğinizi gölgeler! Bu nedenle istenmeyen tüylerden kurtularak hayatın her anında güzel görünmeniz ve kendinizi çekici hissetmeniz için lazer epilasyon en etkili çözüm yolu!

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Cebeci-Mamak-Abidinpaşa'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon