CEBECİ-MAMAK – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

CEBECİ-MAMAK – ANKARA LAZER EPİLASYON

CEBECİ-MAMAK – ANKARA LAZER EPİLASYON

Ankara
Türkiye'nin olmakla birlikte bir sürü şeyinde başkenti konumunda bulunmakta. B unlardan biri de lazer epilasyon. Gelişmiş güzellik merkezleri de Ankara'da Cebeci ve Mamak bölgeleri ön plana çıkmakta.
Cebeci-Mamak'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Lazer tedavileri son yılların en çok tercih edilen tedavi yöntemleri arasında yer almakta. Gerek leke sildirmede gerek de dövme sildirmede kullanılan lazer tedavileri çok başarılı sonuçlar vermekte. Bu sayede herkes tarafından ilgi görme oranı günden güne daha da artmakta. Sizlerde bu yaşınıza kadar ve bu zamana kadar lazer epilasyon ile tanışmadıysanız tam zamanı.

Birçok insan istemeyen tüyleriyle saatlerce mücadele ediyor. Ve her türlü yöntemi deniyor kimisi yoluyor kimisi de yakıyor ama hepsi kesin sonuca ulaşamıyor. Sadece belli bir süre boyunca engelliyorlar o da çok kısa bir süre. Ama lazer epilasyon sonsuza kadar sizlere istenmeyen tüy sorununa elveda dedirtiyor. O kadar ki belli bir süre sonrasında eskiden istenmeyen tüy sorunu yaşadığınızı bile tamamen unutuyorsunuz. Hem de sadece uzman doktorların yapmasına izin veriliyor. Bu sayede sağlıksız ortamlarda ve hiç hijyenik olmayan koşullarda lazer epilasyon yaptırmıyorsunuz. Lazer epilasyon güzellik merkezlerinde uzman doktor eşliğinde yapılıyor.

Bu yüzden Ankara'da bulunan Mamak ve Cebeci bölgelerinde ki güzellik merkezleri sizlere daha iyi ve daha güzel hizmet verebilmek için her daim hazır bir şekilde uzman kadrolarıyla beklemektedirler. Lazer epilasyon konusunda da oldukça tecrübeliler. Birçok olumlu referansları bulunmaktadır. Sizlerde gelip uzman doktorlardan bilgi alabilirsiniz ve bu aldığınız bilgileri kendi tanıdığınız ve ya kendi özel doktorunuza sorup sizin için ne kadar uygun olup olmadığını öğrene bilirsiniz. Hem bu sayede de aklınıza takılan hiçbir soru kalmaz.

Lazer epilasyon tedavisinin öncesinde ve sonrasında uymanız gereken bazı kurallar ve yapmanız gereken bazı gereklilikler mevcut bulunmakta. Bu kuralları ve gereklilikleri uzman doktorunuz sizlere lazer epilasyon için danışmaya gittiğinizde söyleyecektir. Bu kural ve gerekliliklere mutlaka uymanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Sizler hala randevu almadınız mı? O zaman internet üzerinden de randevu alındığını hatırlatalım. Diğer bir hatırlatma telefon ile de randevu alına biliniyor. İyi günler.

Green Güzellik Salonu

Kızılay

Green Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Cansu Özdemir Uzman estetisyen Usta öğretici -
Green Güzellik Salonu
müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, sizin her konuda konforunuzu amaçlayan salonuyla, her türlü memnuniyetinizi amaçlayan kadrosu ile birlikte Ankara Kızılay'da ziyaretinizi beklemektedir.

Alanında uzmanlaşmış, eğitimini almış ve bu bilgilerini tecrübeleriyle harmanlamış sıcak, samimi kadrosu sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyecek ve adeta ayaklarınızı yerden keseceğiz. Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde bu kapıdan yüzünüzü güldürmeden sizi göndermemeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden sizleri birebir hizmet anlayışı ile yakından takip edip, ihtiyaçlarınızı ve sizi neyin memnun edeceğini keşfedip, işimize bu şekilde devam ediyoruz.

Green Güzellik Salonu tamamen sizin konforunuzu düşünerek tasarlanmış bir mekan olmakla birlikte bekleme salonundan, uygulama odalarına kadar her kısmında sizi Ankara'dan birkaç saatliğine de olsa uzaklaştırabilecek, sizi dinginliğe ulaştırabileceğiz. Çalışan kadromuz da tamamen sizin konforunuzu düşündüğünden sizin için en rahat olan ne ise o şekilde davranılacaktır. Aynı zamanda bu kadar konforun yanında kendinizi yabancı bir yerde değil, evinizde hissetmenizi de sağlayabiliyoruz. Evinizden tek farkı kendi kendinize değil, bizim size hizmet ediyor olmamız olacaktır.

Kesinlikle herhangi bir uygulamanın alanında uzmanlaşmamış bir çalışan tarafından yapılması mümkün değildir. Her isteğiniz, isteğinizin alanına göre farklı kişilerce gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın güler yüzlü olması ve samimiyeti sayesinde kendinize yakın birilerini bulabilecek kendi kültürünüzden kişilerce hizmet görebileceksiniz. Bunun sebebi ise sizin kültürünüzden olmayan veya sizi az çok tanıyamamış, tarzınızı bilmeyen birinin sizin istediğinizi de tam olarak anlayamayacak olmasıdır. Bu yüzden çalışanlarımızı da bu prensiplere bağlı olarak eğitmeye devam ediyoruz.

Tamamen sizin memnuniyetinizi amaçladığımızdan hijyen bizim olmazsa olmazımız. Green Güzellik Salonu'na geldiğinizde her şeyi steril bir şekilde göreceksiniz. Çünkü hijyenik bir ortamda yapılmış güzellik işleminin sizin için hiçbir faydası yoktur. Zaten hijyenik olmasak “konfor" prensibimiz ile de çelişmiş olacağımızdan kendi kendimizle çelişmek yerine bu konuya da oldukça dikkat ediyoruz.

Baktığınız zaman Ankara'nın Kızılay gibi bir semtinde bulunan Green Güzellik Salonu'nda bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut. Yeter ki siz güzelliğinizi keşfetmek isteyin. Çünkü biz tecrübelerimizden biliyoruz ki, her kadın güzeldir. Biz sadece o güzelliği ortaya çıkarmada sizlere yardımcı olan bireyleriz.


devamını oku...
Adres: Kocatepe mah. Meşrutiyet caddesi No: 26/11 kat 6 Kızılay Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraCebeci-Mamak'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon