DİODE (ÜTÜLEME) LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

DİODE (ÜTÜLEME) LAZER EPİLASYON

DİODE (ÜTÜLEME) LAZER EPİLASYON

DİODE (ÜTÜLEME) LAZER EPİLASYON
en etkili lazer epilasyon çeşididir. Genellik ile diode (ütüleme) lazer epilasyon cihazları bütün polikliniklerde bulunmaktadır. Lazer epilasyon teknolojilerinin gelişmesi ile 810 nm dalga boyundaki lazer ışığı kullanılmaktadır.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Diode (ütüleme) lazer epilasyon cihazları kimlerde etkili, kimler de kullanılması gerekmekte olduğunu polikliniklerde ki doktorlar tarafından belirlenmektedir. Bu lazer epilasyon cihazı diğer lazer epilasyon cihazlarına göre daha farklı teknik özelliklerine sahiptir. Diode (ütüleme) lazer epilasyon cihazı ciltte daha derine inen lazer ışınları göndermektedir. Bu derinlik lazer ışınlarının tüy köklerine kadar ulaşmasını sağlar ve çok daha iyi sonuçlar ortaya çıkmasını sağlar.
Diode (ütüleme) lazer epilasyon cihazlarının bu özelliği lazer epilasyon uygulamasında oldukça başarılıdır. Vücudumuzun sırt bölgesinde ki deriler diğer bölgelerimize oran ile oldukça kalındırlar. Lazer epilasyon da bildiğimiz üzere tüy köklerinde etki ederek tüyde azalma ve incelmeye sebep olur. Lazer ışınlarının tüy köklerine ulaşması oldukça önemlidir bu sebeple lazer ışınları tüy köklerine ulaşmaz ise lazer epilasyon başarısız sonuçlar vermektedir. Diode (ütüleme) lazer epilasyon tüy kökleri derinde olan sırt bölgesi gibi yerlere daha etkili lazer epilasyonu yapmaktadır. Lazer dalga ışınları tüy köklerine oldukça etkileyecektir. Sırt, omuz ve yüz bölerinde kullanılmasında oldukça başarılı sonuçlar alındığı üzere genellik ile bu tür epilasyonlar da Diode (ütüleme) lazer epilasyonu kullanılması tercih edilir.

Diode (ütüleme) lazer epilasyonu koyu renkte ki ciltlerde de oldukça ağrısız ve acısız şekilde kullanılabilir. Esmer tenliler için en iyi lazerlerden bir Diode (ütüleme) lazer epilasyon uygulamasıdır. 18 yaşından küçüklere Diode (ütüleme) lazer epilasyonu uygulaması yapılmamaktadır. Gebelere ve gebelik riski taşıyanlara Diode (ütüleme) lazer epilasyon yaptırması uygun görülmemektedir. Hormonal sıkıntıları olan kişiler hormonal tedavisini uyguladıktan sonra polikliniklerde ki uzman doktorlar tarafından karar verilerek Diode (ütüleme) lazer epilasyonu uygulaması başlayabilir. Herkesin kaliteli bir yaşama ihtiyacı vardır.

Bu kaliteli yaşamı Diode (ütüleme) lazer epilasyonu ile hayatınıza geçirmeyi sağlayabilirsiniz. Diode (ütüleme) lazer epilasyonun acısız ve ağrısız olduğuna garanti vermekte mümkündür. Tek yapmanız gereken en yakın poliklinikliğe gidip doktorunuzdan tavsiye almaktır.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon