DİODE (ÜTÜLEME) LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

DİODE (ÜTÜLEME) LAZER EPİLASYON

DİODE (ÜTÜLEME) LAZER EPİLASYON

Lazer epilasyon günümüzde en sık kullanılan tedavi yöntemlerinden biri olmaktadır. Kullanılan lazer epilasyon tedavisinde uygulanan cihazlar bölgenin farklılığına göre ve tedavi yönteminin değişkenliğine göre belirlenmektedir. Ancak lazer epilasyonda doğru cihazı kullanmamak demek büyük sorunlara kapı aralamak demektir. Bu sebepten dolayı kullanılan cihaz ve yöntemler hakkında kaba bir bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Uzman doktorunuz size bu konuda yardımcı olacaktır. Yine de size lazer epilasyon cihazları hakkında bilgi almanızı tavsiye etmeliyiz. Çok kullanılan diğer bir yöntem Diode (ütüleme) lazer epilasyon çeşididir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Diode (ütüleme) lazer epilasyon cihazının özelliklerinden bahsedecek olursak son zamanlarda oldukça geliştirilen bir teknoloji harikası diyebiliriz. Lazer epilasyon tedavisinin geliştirilmesi ile birlikte diode (ütüleme)lazer epilasyon yöntemi de geliştirilmiş bulunmaktadır. Cildinizde yer alan kıl köklerinin en derininde yer alan kıl köklerine ulaşır. En derinlerdeki kıl köklerine ulaşan diode (ütüleme) lazer epilasyon cihazı kıl köklerinizi uyararak en etkili bir biçim de kıl köklerinizden kurtulmanızı sağlar. Kullanılan bölgeler ise; kadınlarda genital böle ve yüz.

Erkeklerde ise omuz sırt ve göbek bölgesidir. Yüz bölgesinde yer alan ince tüylerinizden kurtulmanızı sağlar seans sürelerini kısa tutmayı hedeflemiştir. Omuz ve sırt bölgesi her ne kadar ince de görünse keza yüz bölgesi de öyle ulaşılması güç olan ince tüyleri uyarmak oldukça güçtür. Bu nedenden doğru diode (ütüleme) lazer epilasyon yöntemi sadece bu bölgelerde kullanılmaktadır. Hem ince hem de koyu renkte olan kıl köklerinize nüfuz eder. Diode (ütüleme) lazer epilasyon tedavisinde kalın ve ya ince kıl kökleri önemli değildir.

Cildinizin rengi koyu ve ya açık olması da bir sorun teşkil etmeyecektir. Etkili bir yöntem olan diode (ütüleme) lazer epilasyon tedavisi hem doktorunuz hem de sizin açınızdan kolaylık sağlayacaktır. Beklenmedik herhangi bir durum da hemen uzman doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz. Lazer epilasyon tedavisinde edineceğiniz bu gibi bilgiler sizin tedaviniz de büyük bir yarar sağlayacaktır. Epilasyon tedaviniz de doktorunuzun uygulayacağı ve önereceği konular hakkında titiz davranmanızı tavsiye ederiz. Son olarak kullanılan cihazın bakımlarının yapılmasına dikkat edilmektedir. 6 ayda bir bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon