DUDAK ÜSTÜ LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

DUDAK ÜSTÜ LAZER EPİLASYON

DUDAK ÜSTÜ LAZER EPİLASYON

Vücudumuzda ki tüyler kimi insanlar da az ve ince şekilde bulunur kimi insanlarda ise oldukça fazla ve kalın şekilde bulunur. İnsanların tüy yapılarının çeşitliği genetik olduğu söylenmektedir. Bu sebepten ötürü herkes de genellik ile tüy yapıları farklıdır. Vücudumuzda ki tüyler genellik ile her bölgemizde bulunmaktadır. Bacaklarımızda, kollarımızda, koltuk altımızda, genital bölgemizde ve yüzümüzde. Biz kadınlar olarak bu tüyleri almak için oldukça uğraşırız.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Özellik ile yüzümüzdeki dudak üstü bölgesinde ki tüylerin bizi çok rahatsız ettiğini söyleyebiliriz. Bazı kadınlar hafta da bir bazı kadınlar 2 haftada bir bazılar ise 3 haftada bir kuaföre gitmeden içleri rahat etmez. Bazı özel zamanlarda ise dudak üstü bölgelerimizdeki tüyle cımbız, sir ağda ve ip ile almaya çalışırız. Tabi ki yine de istediğimiz gibi alamadığımızı görüp sinirleniriz. Sonuçta yüz bölgemiz önemlidir. Yüzümde ki tüyler yüzünden bazen insan içine çıkmaktan utanabiliyoruz. Fakat bu gibi kaygıların oldukça gereksiz olduğunu öğrendim. Her hafta kuaföre gitmenin verdiği sıkıntı ile internetten dudak üstü lazer epilasyon yapımını araştırdım.

Gitmeye karar verdikten sonra güvenebileceğim bir poliklinik araştırıp lazer epilasyon yapacak olan doktor hakkında biraz bilgi sahibi oldum. Sonuçta yüzümü teslim edeceğim o doktora. Sizlerde lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman gideceğiniz poliklinikliği araştırmanız gerekmektedir. Daha sonra dudak üstü lazer epilasyon uygulaması başladığında ilk olarak doktorunuz sizin ten renginiz ile tüy uyumunuzu inceleyecektir.

Tüy yapınıza uygun lazer epilasyon cihazı seçilecektir. Eğer dudak üstü bölgesinde ki tüyleriniz lazer epilasyon cihazından gelen ışınlar tarafından görülmüyorsa doktorunuz dudak üstü bölgenizi jilet aracılığı ile tıraşlayacak ve oradaki tüylerin sertleşip kalınlaşmasını sağlayacaktır. Daha sonra lazer epilasyonundan gelen ışınlardan korunmanız için sizin ve uygulamayı yapan kişinin koruyucu gözlük kullanması gerekmektedir. Daha sonrasında üst dudak bölgesi lazer epilasyon uygulaması başlayacaktır.

Tüy yapınıza göre değişen seanslarınız, seans süreleriniz ve seans aralıklarınız olacaktır. Ortalama 7-8 seansta istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Seanslarınıza 1 ay ara ile gidilmesi uygun görülmektedir. Çünkü cildiniz zarar görmemeli ve tüy kökleri zarar görmemelidir. Seans süreniz ise 3-9 dakika arasında değiştiğini de söylemeliyim. Dudak bölgesi lazer epilasyon uygulamasını düşünmelisiniz. Hayatınızın kalitesini bir nebzede olsa arttırmak istiyorsanız tabi.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon