EMZİRME DÖNEMİNDE LAZER EPİLASYON YAPILIR MI?

blog yazısı ekle !

EMZİRME DÖNEMİNDE LAZER EPİLASYON YAPILIR MI?

EMZİRME DÖNEMİNDE LAZER EPİLASYON YAPILIR MI?

Teknolojinin gelişmesi ile lazer epilasyon yönteminin bu döneminde çığır açtığını hep birlikte şahit olmuş durumdayız. Teknolojinin gelişmesi arkasından gelen bu yeni tedavinin de güvenilirliğini sorgulamamıza ve yeni sorular sormamızı da beraberinde getiriyor. Ancak bu konuda içinizi ferahlatacağız. Lazer epilasyonunun cildinize herhangi bir zarar vermediği bilim insanları tarafından doğrulanmıştır. Korkularınızı beslemekten var geçin.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyonu cildinize herhangi bir zarar vermiyor. Kanser yapmıyor, ya da sağlığınızı tehdit edecek hiçbir zararlı ışını vücudunuza göndermiyor. Cildiniz lazer epilasyon tedavi yöntemi ile aksine yenilenmiş olur. Peki önemli diğer bir soruyu da cevaplandırmak geliyor. Akıllara gelen ilk sorulardan bir tanesi de Emzirme Döneminde Lazer Epilasyon Yapılır Mı? sorusudur.

Bu konuda içinizi ferahlatmanız gerekmektedir. Emzirme faktörünü ortadan kaldırmamız daha doğru olacaktır. Çünkü emzirme döneminde lazer epilasyonuna karar verdiyseniz eğer bebeğinize ve kendinize hiçbir zarar vermeyecektir. Vücudunuza gönderilen lazer ışınları vücut derilerinizin alt katmanlarına değil kıl köklerinin olduğu bölgenin altına inmez. Gönderilen ışınlar direk kıl köklerine temas etmekle birlikte yan etkisi bulunmamaktadır. Süt bezlerine zarar vermez.

Süt bez kanallarınızı hiçbir deformasyona uğramadan bebeğinizi emzirmenizi sağlamaktadır. Peki bebeğinize bir zararı var mıdır? Buna da kesin ve net bir cevabımız vardır. Kesinlikle zarar vermez. Sütünüze zarar vermediği gibi emzirdiğinizin bebeğin süt alımında da hiçbir sorun yaşamazsınız. Radyo aktif bir dezavantajı kesinlikle bulunmamaktadır. Radyasyon yayılım olmadığından dolayı bebeğinizi güvenlikle emzirebilirsiniz. Ancak lazer epilasyonu yaptıracağınız yeri özen ile seçmeniz gerekmektedir. Çünkü bir çok yer de artık lazer epilasyonu yapılmaktadır. Özellikle güzellik salonlarına aldanmayız.

Lazer operasyon tedavisini uygulayan dermatoloji uzmanları doktorların operasyonu gerçekleştirmesini tavsiye ederiz. Her hangi bir doktora güvenmeyiniz. Lazer epilasyonuna uygun tedavi aletlerinin temiz ve dezenfekte olması gerekmektedir. Kullanılan araç ve gereçlerin incelenmesi ve uygun olması gerekmektedir. Doktorunuzun yine de size tetkikler yapması gerekmektedir. Emzirmekte olan bir kadın olduğunuzu doktorunuza bildirmek zorundasınız. Buna göre bir yol izlenecektir. Kullanılan yöntemler sonucu hemen ayağa kalkabilirsiniz. Ve hiçbir sıkıntı yaşamadan yaşamınızı idame ettirebilirsiniz. Çocuğunuzu emzirmeye gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz.

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Gülay Çevrim Güzellik

Eryaman

Eryaman bölgesinde bulunan Gülay Çevrim Güzellik, erkeklere ve kadınlara güzellik ve bakım hizmeti vermektedir. Cilt bakımlarında ihtiyaca göre, kişiye özel uygulamalar yapılır. Lazer epilasyonda ince tüyleri gören ve yazın da uygulanabilen son sistem cihaz kullanılır.devamını oku... Adres: Yeşilova Mahallesi 4023.Cadde Ser Tower No:1/124 Etimesgut-Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon