EMZİRME DÖNEMİNDE LAZER EPİLASYON YAPILIR MI?

blog yazısı ekle !

EMZİRME DÖNEMİNDE LAZER EPİLASYON YAPILIR MI?

EMZİRME DÖNEMİNDE LAZER EPİLASYON YAPILIR MI?

Teknolojinin gelişmesi ile lazer epilasyon yönteminin bu döneminde çığır açtığını hep birlikte şahit olmuş durumdayız. Teknolojinin gelişmesi arkasından gelen bu yeni tedavinin de güvenilirliğini sorgulamamıza ve yeni sorular sormamızı da beraberinde getiriyor. Ancak bu konuda içinizi ferahlatacağız. Lazer epilasyonunun cildinize herhangi bir zarar vermediği bilim insanları tarafından doğrulanmıştır. Korkularınızı beslemekten var geçin.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyonu cildinize herhangi bir zarar vermiyor. Kanser yapmıyor, ya da sağlığınızı tehdit edecek hiçbir zararlı ışını vücudunuza göndermiyor. Cildiniz lazer epilasyon tedavi yöntemi ile aksine yenilenmiş olur. Peki önemli diğer bir soruyu da cevaplandırmak geliyor. Akıllara gelen ilk sorulardan bir tanesi de Emzirme Döneminde Lazer Epilasyon Yapılır Mı? sorusudur.

Bu konuda içinizi ferahlatmanız gerekmektedir. Emzirme faktörünü ortadan kaldırmamız daha doğru olacaktır. Çünkü emzirme döneminde lazer epilasyonuna karar verdiyseniz eğer bebeğinize ve kendinize hiçbir zarar vermeyecektir. Vücudunuza gönderilen lazer ışınları vücut derilerinizin alt katmanlarına değil kıl köklerinin olduğu bölgenin altına inmez. Gönderilen ışınlar direk kıl köklerine temas etmekle birlikte yan etkisi bulunmamaktadır. Süt bezlerine zarar vermez.

Süt bez kanallarınızı hiçbir deformasyona uğramadan bebeğinizi emzirmenizi sağlamaktadır. Peki bebeğinize bir zararı var mıdır? Buna da kesin ve net bir cevabımız vardır. Kesinlikle zarar vermez. Sütünüze zarar vermediği gibi emzirdiğinizin bebeğin süt alımında da hiçbir sorun yaşamazsınız. Radyo aktif bir dezavantajı kesinlikle bulunmamaktadır. Radyasyon yayılım olmadığından dolayı bebeğinizi güvenlikle emzirebilirsiniz. Ancak lazer epilasyonu yaptıracağınız yeri özen ile seçmeniz gerekmektedir. Çünkü bir çok yer de artık lazer epilasyonu yapılmaktadır. Özellikle güzellik salonlarına aldanmayız.

Lazer operasyon tedavisini uygulayan dermatoloji uzmanları doktorların operasyonu gerçekleştirmesini tavsiye ederiz. Her hangi bir doktora güvenmeyiniz. Lazer epilasyonuna uygun tedavi aletlerinin temiz ve dezenfekte olması gerekmektedir. Kullanılan araç ve gereçlerin incelenmesi ve uygun olması gerekmektedir. Doktorunuzun yine de size tetkikler yapması gerekmektedir. Emzirmekte olan bir kadın olduğunuzu doktorunuza bildirmek zorundasınız. Buna göre bir yol izlenecektir. Kullanılan yöntemler sonucu hemen ayağa kalkabilirsiniz. Ve hiçbir sıkıntı yaşamadan yaşamınızı idame ettirebilirsiniz. Çocuğunuzu emzirmeye gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon