EN POPÜLER TÜY YOK ETME CİHAZI! – IPL FOTO LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

EN POPÜLER TÜY YOK ETME CİHAZI! – IPL FOTO LAZER EPİLASYON

EN POPÜLER TÜY YOK ETME CİHAZI! – IPL FOTO LAZER EPİLASYON

Teknoloji sürekli olarak hem de baş döndürücü bir hızla ilerlerken bundan kozmetik dermatoloji de payına düşeni alıyor ve biz de bu sayede her geçen gün kendimize daha iyi bakma şansını yakalıyoruz. IPL foto lazer epilasyon da teknolojinin kozmetik dermatolojiye yaptığı en önemli katkılardan biri ve kadın-erkek herkesi istenmeyen tüylerden üstelik oldukça hızlı ve kalıcı şekilde kurtarıyor.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonIPL foto neredeyse tamamen acısızdır

Lazer epilasyon deyince hemen herkesin aklına ilk gelen bu yöntemlerin acılı olduğu. Oysa bu inanış gerçeği yansıtmıyor. IPL foto lazer epilasyon da diğer modern epilasyon cihazları da epilasyon işlemi sırasında duyulan acı ve ağrıyı minimuma düşürüyor. Hatta IPL foto lazer epilasyon için neredeyse tamamen acısız ve ağrısız diyebiliriz. Bu sayede bu yöntem ile istenmeyen tüylerden kurtulurken acı çekmek gibi bir beden ödemek zorunda da kalınmıyor.

Batık kıllar için bir tedavi yöntemi

Batık kıllar ve kıl dönmeleri hem erkekleri hem de kadınları etkileyen sorunlar arasında. IPL foto lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtularak çok daha estetik bir görünüme kavuşmayı sağlamasının yanı sıra batık ve kıl dönmesi tedavisinde de son derece etkili bir tedavi yöntemi.

Çok hızlı!

IPL foto lazer epilasyon istenmeyen tüylerden en hızlı kurtulma yöntemi bu arada. Yani "lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama zaman ayıramıyorum" diyorsanız IPL foto lazer epilasyon süper hızlı oluşu ile imdadınıza yetişiyor.

Sıfır yan etki!

Lazer epilasyon konusunda duyulan bir diğer endişe de bu yöntemin yol açabileceği yan etkiler. Oysa IPL foto lazer epilasyonun hiçbir yan etkisi bulunmuyor. Yani ne tahriş ne de ciltte herhangi bir olumsuz etkiye yol açmıyor. Gönül rahatlığı ile IPL foto lazer epilasyon yaptırmamanız için hiçbir neden yok. Tüm bu okuduklarınızdan sonra siz de artık lazer epilasyon yaptırmamanız için hiçbir neden kalmadığını düşünüyorsanız Ankara'da bulunan ve lazer epilasyon yapılan güzellik merkezleri sizi bekliyor. Hemen bir güzellik merkezine gidebilir ve IPL lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kısa sürede kurtularak muhteşem görünmenin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.


Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon