ETLİK-KEÇİÖREN SELÜLİT BAKIMI

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN SELÜLİT BAKIMI

ARTIK SELÜLİTLER İLE YAŞAMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ! – ETLİK-KEÇİÖREN SELÜLİT BAKIMI

Selülitler kadınlar arasında en yaygın olarak görülen sorunların başında geliyor. Bunun sebebi selülit oluşumunun genç,yaşlı,zayıf ya da kilolu demeden hemen herkesi etkilemesi. Selülitler biz kadınların kendimize olan güvenimizi kaybetmemize, hatta bu nedenle hayatımızı gönlümüzce yaşayamamamıza neden oluyor. Ama artık selülitler ile birlikte yaşamak zorunda değiliz, çünkü Ankara'da düzenli olarak selülit bakımı yaptırarak hayatımızı kısıtlayan, kendimize olan güvenimizi zedeleyen bu sorundan kurtulma şansına sahibiz.

Esra Epilasyon & Güzellik Salonu

Aydınlıkevler

Hizmet odaklı çalışma anlayışımız, uzman ve deneyimli ekibimiz sizin mutluluğunuz için çalışmaktadır. Esra Güzellik Merkezi tüm müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunmaktadır. Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir..

Protez Tırnak
Son yıllarda popülerliği artan uygulama özellikle tırnaklarını uzatamayan sürekli bakımlı görünmesini isteyen kişiler tarafından gittikçe rağbet görmektedir.

Cilt Bakımı
Profesyonel ürünlerle işinizi uzmanına bırakın. Tarafımızdan uygulanan ve cildin ihtiyaçlarına tamamen cevap veren, derinlemesine bakım işlemlerimiz ile tanışmanın şimdi tam sırası.

Kalıcı Makyaj
Kalıcı makyaj; kaş, eyeliner, dudakta uygulandığı gibi, para medikal amaçlı olarak da uygulamalar yapılmaktadır. Makyajda, zaman ve para tasarrufu sağlamak sizin elinizde.

Kirpik Lifting
Kirpik Lifting uygulaması ile doğal görünümlü gür ve kıvrık kirpiklere sahip olacak,güzelliğinize güzellik katacaksınız...

İpek Kirpik
İpek Kirpik uygulaması ile doğal görünümlü gür ve kıvrık kirpiklere sahip olacak,güzelliğinize güzellik katacaksınız...

Medikal Ayak Bakımı
Medikal Ayak Bakımı Hizmetlerimiz İle Rahatlığa Kavuşmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.

Kalıcı Oje
Kirpik Lifting uygulaması ile doğal görünümlü gür ve kıvrık kirpiklere sahip olacak,güzelliğinize güzellik katacaksınız...

Profesyonel Masaj
Profesyonel Masaj Hizmetlerimiz Sadece Bayanlara Özeldir.

Türban Tasarımı
Türban Tasarım Hizmetimiz'de vardır.devamını oku...
Adres: Aydınlıkevler Mah. Ömer Halis Demir Cad. No: 120/3 Keçiören - Ankara

Mine Güzellik ve Kuaför Salonu

Demetevler

devamını oku... Adres: Karşıyaka Mahallesi, İvedik Cda. No:482 / 2 Demetevler - Ankara

Bilge Güzellik ve Kuaför Salonu

Keçiören

devamını oku... Adres: Pınarbaşı Mah. Asya Sok. Akar sit. No 41/D Keçiören - Ankara

Alya Güzellik Salonu

Keçiören

MEZOTERAPİ NEDİR?

Sağlikli bir cilt için gerekli olan çeşitli vitamin ve mineraller, kollojen, elastin ve benzeri birçok etken maddenin çok ince uçlu bir enjektör yardımı ile bir çok noktadan cilt içine verilmesidir.


MEZOTERAPİ DE AMAÇ NEDİR?

Selülit ve bölgesel yağlanmanın tedavisi, sivilce, cilt gençleştirme (cilt hücrelerinin yenilenmesi, cilt sıkılaştırma), yara izleri, çatlak tedavisi için kullanılır.
devamını oku...
Adres: Kavacık Subayevleri Mah. Gölbaşı Sokak Gölbaşı Apt. 11 / A Keçiören - Ankara

Selülitlerin tüm bacağınızı kaplamasını beklemeyin!

Çoğu kadının yaptığı en büyük hatalardan biri selülitleri ilk fark ettikleri anda selülit bakımı yaptırmak yerine sorun büyüdükten, yani selülitler nerdeyse tüm bacaklarını kapladıktan sonra müdahale etmek. Oysaki selülitlere ne kadar erken müdahale edilirse kurtulmak o kadar kolay oluyor ve tabi ki selülitlerin yayılması da engellenmiş oluyor aynı zamanda.

Hemen selülit bakımı yaptırmaya başlayın!

Etlik-Keçiören güzellik salonlarına gelerek hemen selülit bakımı yaptırmaya başlayın ve hayatınızı kısıtlayan, gönlünüzce giyinmenize engel olan bu sorundan kurtularak hayatın tadını çıkarmaya başlayın.