ETLİK-KEÇİÖREN SELÜLİT BAKIMI

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN SELÜLİT BAKIMI

ARTIK SELÜLİTLER İLE YAŞAMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ! – ETLİK-KEÇİÖREN SELÜLİT BAKIMI

Selülitler kadınlar arasında en yaygın olarak görülen sorunların başında geliyor. Bunun sebebi selülit oluşumunun genç,yaşlı,zayıf ya da kilolu demeden hemen herkesi etkilemesi. Selülitler biz kadınların kendimize olan güvenimizi kaybetmemize, hatta bu nedenle hayatımızı gönlümüzce yaşayamamamıza neden oluyor. Ama artık selülitler ile birlikte yaşamak zorunda değiliz, çünkü Ankara'da düzenli olarak selülit bakımı yaptırarak hayatımızı kısıtlayan, kendimize olan güvenimizi zedeleyen bu sorundan kurtulma şansına sahibiz.

Bilge Güzellik ve Kuaför Salonu

Keçiören

devamını oku... Adres: Pınarbaşı Mah. Asya Sok. Akar sit. No 41/D Keçiören - Ankara

Mine Güzellik ve Kuaför Salonu

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Ragıp Tüzün mahallesi Coşkun sokak 65/A Yenimahalle - Ankara

Yeliz Güzellik Salonu

Etlik

Ankara'nın Etlik semtinde bulunan sadece bayanlara özel olan Yeliz Güzellik Salonu son teknoloji cihazlarla ve kaliteli ürünlerle sizlere hizmet vermektedir. Deneyimli kadromuz ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.devamını oku... Adres: Aşağı Eğlence Mah. Ayvalı Cad. 7 / C Etlik - Ankara

Sema Uysal Estetik ve Güzellik Salonu

Yenimahalle

Sema Uysal Estetik ve Güzellik Merkezimiz, Podium AVM karşısı WİNGS ANKARA 'da Yenimahalle'de tek, Ankara'nın sayılı merkezlerinde biridir.

VİZYONUMUZ : Mesleki ve kişisel gelişimimizi iş hayatımızın her aşamasına yayarak ve son teknoloji cihazlar ile işimizi en üst düzeye taşımak.


MİSYONUMUZ : Misafir danışanlarımıza sıcak ve samimi bir ortamda profesyonel kaliteli hizmet vermek, sorumluluğumuzun farkındalığını ve kendilerinin bizim için özel olduğunu hissettirmek.devamını oku...
Adres: (Wings Ankara) Mehmet Akif Ersoy Mah. 274. Sokak Wings 2 B Blok No: 123 Yenimahalle - Ankara

Capella Güzellik Salonu

Etlik

Hizmet odaklı çalışma anlayışımız, uzman ve deneyimli ekibimiz sizin mutluluğunuz için çalışmaktadır. Capella Güzellik Merkezi Etlik olarak tüm müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunmaktadır. Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz , aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir. Felsefesinden hareketle salondaki her uygulama kişiye özel olarak tasarlandı. Güzelliğinizi Capella Güzellik Salonumuzda bizimle taçlandırın.devamını oku... Adres: Aşağı Eğlence Mah. Giresun Cad. Köşe Apartmanı 1 / 8 Etlik - Ankara

Selülitlerin tüm bacağınızı kaplamasını beklemeyin!

Çoğu kadının yaptığı en büyük hatalardan biri selülitleri ilk fark ettikleri anda selülit bakımı yaptırmak yerine sorun büyüdükten, yani selülitler nerdeyse tüm bacaklarını kapladıktan sonra müdahale etmek. Oysaki selülitlere ne kadar erken müdahale edilirse kurtulmak o kadar kolay oluyor ve tabi ki selülitlerin yayılması da engellenmiş oluyor aynı zamanda.

Hemen selülit bakımı yaptırmaya başlayın!

Etlik-Keçiören güzellik salonlarına gelerek hemen selülit bakımı yaptırmaya başlayın ve hayatınızı kısıtlayan, gönlünüzce giyinmenize engel olan bu sorundan kurtularak hayatın tadını çıkarmaya başlayın.

İlgili Videolar