ETLİK-KEÇİÖREN SOLARYUM

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN SOLARYUM

DÖRT MEVSİM BRONZLUK DÖRT MEVSİM ÇEKİCİLİK İÇİN SOLARYUM – ETLİK-KEÇİÖREN SOLARYUM

Bronz bir ten özellikle de biz kadınlar söz konusu olduğumuzda büyük bir çekicilik katar görüntümüze. Ancak güneşlenerek bronzlaşabildiğimiz dönem çok kısadır ve bu kadar kısa sürede bronz tenimizin keyfini çıkarmaya neredeyse hiç fırsat bulamayız. Oysaki Ankara güzellik salonlarında solaryuma girerek dört mevsim boyunca bronz bir tene sahip olabilir ve bu sayede yıl boyu çekici görünebiliriz.Solaryum zararlı değildir

Solaryum iddia edildiği gibi zararlı değildir. Güneşin bronzlaştırmasını sağlayan ultraviyole ışınlarıdır ve solaryum da yapay ultraviyole ışınları ile bronzlaşmayı sağlar. Solaryum seanslarına mutlaka güzellik uzmanlarının gözetiminde ve önerdikleri süre girmek olası hasarların ya da risklerin tamamen ortadan kalkması için yeterlidir. Yani solaryum riskli değildir, ancak her şeyde olduğu gibi bilinçsizlik risklidir.

Bronzlaşmak için ne bekliyorsunuz?

Bronzlaşmak için ne bekliyorsunuz? Hemen Etlik-Keçiören güzellik salonlarına gelin ve solaryuma girerek bronz bir tene sahip olmanın ayrıcalığını hem de dört mevsim boyunca yaşayın. Hayat sadece yaz aylarında bronzlaşmayı bekleyecek kadar uzun değil zira.