FRAKSİYONEL LAZER CİLT YENİLEME

blog yazısı ekle !

FRAKSİYONEL LAZER CİLT YENİLEME

Lazer epilasyon uygulamasında çeşit çeşit yöntemler vardır. Bunlardan biri de fraksiyonel lazer epilasyon sistemidir. Bu uygulamayla birlikte cildiniz daha ilk seansta yepyeni, pürüzsüz olacaktır. Bu uygulamanın yapılma amacı lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişinin cildinin pürüzsüz daha sağlıklı bir hale getirmektir.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Vücutta bölgesel olarak yapılan bu lazer apilasyon sistemi ilgili kişilerin cilt yenileme açısından oldukça tercih edilebilir bir opsiyondur. Zira biliyoruz ki zaman içerisinde cildimizde pürüzlenme ve lekeler çıkar anca fraksiyonel lazer cilt yenileme ile bu tip ciltsel sorunları bir kenara bırakarak işlemlerinizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Böylelikle dışarıya, bir yere çıkarken kendinizi daha kendinegüvenen bir halde hissedersiniz. Bu da size işlerinizde ve çalışmalarınızda olumlu şeyler katar. Teniniz ve sağlığınız açısından lazer epilasyon uygulamalarından fraksiyonel lazer cilt yenileme ile kendinizi baştan yaratarak güne çok daha canlı bir şekilde başlayabilirsiniz.