GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILABİLİR Mİ?

blog yazısı ekle !

GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILABİLİR Mİ?

GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILABİLİR Mİ?

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsunuz fakat hamile olduğunuz için endişeleniyorsunuz Lazer epilasyon yaptırmaktan çekinerek bunun için internet üzerinden bir araştırmaya giriyorsunuz. Lazer epilasyon uygulaması genellik ile gebelik dönemlerinde yapılmaması uygun görülmektedir. Lazer epilasyon uygulamasının hamile kadınlara hiçbir yan etkisi görülmemek ile birlikte dediğim gibi uzman doktorlar tarafında yapılmaması uygun görülmektedir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Hamilelik dönemlerinde lazer epilasyon ışınlarının bebeğe ve anneye hiçbir şekilde zararının olduğu ve ya olmadığı kanıtlanamamıştır. Fakat hamilelik döneminde çeşitli hormonlar salgılandığı için lazer epilasyon uygulamasından kaçınılması gerekmektedir. Tabi ki sadece lazer ışınlarından değil her türlü dermatokozmetik etkilerden kaçınılması şarttır.

Eğer hamile olan kişi lazer epilasyonu yaptırmakta oldukça ısrarlı ise hamilelik döneminin iç ay geçmesi, şartı ile uzman doktorlar tarafından lazer epilasyon uygulaması yapılabilir. Ayrıyeten hamile kadınlar acı konusunda oldukça hassas oldukları için genellik ile lazer epilasyon cihazlarında soğutucu aparatı bulunan lazer epilasyon cihazları uzman doktorlar tarafından tercih edilmektedir. Böylelikle lazer epilasyonu uygulama esnasında, lazer epilasyonu başlamadan önce ve sonrasın püskürtülecek olan soğutucu etkisiyle acı ve ağrısız bir uygulama geçireceğinizi garanti edebilirim.

Lazer epilasyonu uygulamasında lazer ışınları lazer epilasyonun uygulandığı bölgede ki tüylerin köklerine etki ederek tüylerin yakılarak azalmasını ve incelmesini sağlamaktadır. Hiçbir şekilde dokulara, hücrelere ve organlara bir zarar vermemek ile birlikte bebeğiniz ede zarar vermeyeceğini rahatlık ile söyleyebilirim. Tabi ki rahatlık ile söylediğim bu bilgi özen ile seçtiğiniz polikliniklerde dermatoloji alanında uzman olan doktorlar tarafından yapıldığı sürece bir sıkıntı yaşamayacağınız söyleyebilirim.

Lazer epilasyon cihazlarının başlıkları 6 ay aralıklar ile değişmesi gerekmektedir. Bu sebep ile gideceğiniz poliklinikler de doktorunuza bu tarz soruları yöneltmeniz gerekmektedir. Ayrıyeten lazer epilasyonu uygulamasında lazer ışınlarından korunmanız için koruyucu gözlük kullanmanız gerekmektedir. Doktorunuzun da bu gözlüklerden kullanıp hijyen açısından önemli olan tek kullanımlık ameliyat eldivenlerini kullanmasına dikkat etmelisiniz. Son olaraktan lazer epilasyon uygulamasının kişiye hiçbir zararı olmamak ile birlikte gebelik döneminde de bebeğinize ve size 3 ay geçtikten sonra bir zararı olmayacağını söyleyebilirim. Tabi ki siz yine de doktorunuza sorarak içinizi daha çok rahatlamalısınız.

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: Turgut Özal Mahallesi 2616 Sokak No:5/B Batıkent - Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon