GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILIR MI?

blog yazısı ekle !

GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILIR MI?

GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILIR MI?

Tahmin edeceğiniz üzere lazer epilasyon sistemi hemen herkese uygulanamaz. Kişinin lazer epilasyon işlemlerinden geçebilmesi için belli adımları takip etmesi gerekir. Bilhassa gebelik döneminde olan kişilerin lazer epilasyon uygulamasından muhakkak kaçınması gerekir. Zira lazer epilasyon uygulamasında kişi belli ışınlara maruz kalabileceği için bu ışınlar kişi karnındaki bebeği olumsuz yönden etkileyecektir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonDolayısıyla bilhassa gebe olan kişiler lazer epilasyon işlemlerinden mutlaka kaçınmalıdır. Öte yandan kişi şayet uzman doktorların bu konudaki görüşlerini takip etmezse gebelik döneminde birtakım problemler yaşaması muhtemeldir ve bu problemlere dayalı olarak kişinin doğum sonrası belli sıkıntılar yaşaması da aynı şekilde muhtemel olan konular arasındadır. Dolayısıyla kişi gebelik döneminde kesinlikle lazer epilasyon uygulamasını yaptırmamalıdır. Öte yandan gebeliğinin ilerleyen aşamalarında birden falza sıkıntı ile karşı karşıya gelebilir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara