GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILIR MI?

blog yazısı ekle !

GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILIR MI?

GEBELERDE LAZER EPİLASYON UYGULAMASI YAPILIR MI?

Gebelerde lazer epilasyonu uygulaması yapılır mı?
İstenmeyen tüyleriniz başınıza her gecen gün daha çok bela mı olmakta? Artık istenmeyen tüylerinizden sir ağda, epilator aleti ve cımbız gibi acı veren yöntemler ile geçici olarak sıkıldınız mı? Bu soruların cevaplarının hepsi evet fakat gece olduğunuz için lazer epilasyon uygulaması yapabilir misiniz bilmiyorsunuz değil mi? Öncelik ile şunları söylemem gerek olduğunu düşünmekteyim. Hamilelik döneminde istenmeyen tüylerde sir ağda, epilatör, cımbız ve ya jilet gibi yöntemler ile kurtulmak oldukça zor ve zahmetlidir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Bunun için lazer epilasyon uygulaması yaptırmayı düşünebilirsiniz. Karniniz çok fazla büyümeden hami olduğunuzu yeni öğrendiğiniz vakitlerde lazer epilasyonu yaptırmak size mantıklı gelebilir. Fakat artık anne olacağınız için ve karnınızda çocuğunuzu taşıdığınızdan ötürü hormonal olaraktan duygusal olacağınızdan fazla endişeli olabilirsiniz. Lakin uzmanlar tarafından gebelik döneminde lazer epilasyon uygulaması yapılıp yapılmama konusunda hiç bir açıklama yapılmamıştır. Ne bir zararı olduğu ne de zararı olmadığı resmi olarak açıklanmamaktadır. Fakat şöyle bir durum da bulunmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamasında gebelik döneminde yapılmaması tavsiye edilir. Lakin çok yaptırmak isteyen hamile kadınlar için önerilen vakit gebelik döneminin ilk 3 ayında sonrasıdır. Gebelik döneminin ilk 3 ayında hormonların değişmesi ve çocuğun gelişme sureci gerçekleştiğinden ötürü lazer epilasyon uygulaması uzmanlar tarafından hiç ama hiç onaylanmamak ile birlikte gerek duyulmadığını söyleyebilir.

İlk 3 aydan sonra gebelik döneminde ki kadınların lazer epilasyon yaptıracağı bölgedeki tüylerin köklerine gönderilen lazer ışınları sayesinde sadece tüy köklerinin yanması sağlanır. Hiç bir şekilde o bölgede ki dokuya, hücrelere ve organlara zarar verilmemektedir. Lazer epilasyonu uygulaması ülkemizde teknolojinin gelişmesi ile birlikte oldukça konforlu ve acısız bir tedavi sureci gerçekleşmesini sağlamıştır. Yeni cihazlarda var olan soğutucu aparatı ile lazer epilasyonu uygulamasında yanma ve ağrı hissi yasamadan istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Özellik ile gebelik döneminde oldukça hassa olan vücudunuz bu soğutucu aparatı ile hiçbir acı, ağrı ve yanma hissini hissetmeden istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın tadını çıkaracaksınız. Kaliteli bir hayat herkesin hakki olduğu gibi bu gebelik dönemlerinizde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için lazer epilasyonu seçebilirsiniz.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon