GENÇ CİLTLER İÇİN TEMEL CİLT BAKIMI

blog yazısı ekle !

GENÇ CİLTLER İÇİN TEMEL CİLT BAKIMI

Yazar Bilgileri Serhat Ayten Güzellik Uzmanı @ Eslavita Güzellik Salonu - Kızılay
Tüm cilt tiplerini nemlendiren, cilt tonunu düzelten ve canlandıran, güzellik salonlarında düzenli cilt bakımı olarak uygulanan birbakımdır. Cilt gençleşir, toparlanır 'lift' (kaldırma) etkisi oluşur, daha ışıltılı ve genç bir görünüme kavuşur. Cildin güzel ve sağlıklı kalmasını sağlamak için idealdir.

Bu bakımın etkisi yüksek etkili ürünler ile uygun masajtekniklerinin uygulanmasından ileri gelir. Royal Mask, kolajen, elastin ve glikozaminoglükanların üretimini artıran fibroblastların harekete geçirilmesinde oldukça güçlüdür. Bunlar cildin elastikiyetini yeniden kazanarak genç görünümünü yeniden sağlarlar. Bitki özlerinin bir kombinasyonu olan RFTreatment Cream gençleştirici 'concept to five' kompleksi ve Tourmalie tozununiyonize radyasyonu ile aktiviteyi artırır.
Nihai sonuç iyileşen metabolizma ve artan cilt hücreyenilenmesidir.

Bu bakımı rutin cilt bakımınızın bir parçası haline getirinve devamlı güzel olmanın keyfini çıkarın. İleri teknoloji ürünü etken maddelerin güçlü bir kokteyli ile uygulanan masaj cildin sıkı ve gözle görülür şekilde ışıltılı görünmesini sağlar.