HORMON SORUNU YAŞAYANLARDA DA LAZER EPİLASYON ETKİLİ MİDİR?

blog yazısı ekle !

HORMON SORUNU YAŞAYANLARDA DA LAZER EPİLASYON ETKİLİ MİDİR?

HORMON SORUNU YAŞAYANLARDA DA LAZER EPİLASYON ETKİLİ MİDİR?

Ülkemizde yıllardır uygulanan lazer epilasyon son senelerde oldukça yaygın uygulanmaktadır. Son teknolojik cihazlar ile kesinlikle kalıcı ve etkileyici çözümler ile tedavinizi sonlandıracağınızı söyleyebilirim. Tabi ki bunun için en uygun ve en güvendiğiniz güzellik merkezlerine gidip bu alanda uzman dermatologlar tarafından yapıldığından emin olmanız gerekmektedir. Çünkü lazer epilasyon uygulamaları uzman doktorlar tarafından değil de acemi kişiler tarafından yapıldığında cildinizde lekeler ve yanık izleri oluşma ihtimali yükseltmektedir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Lazer epilasyon tedavisini hormon tedavisi gören kişiler yaptırabilir mi? Sorusunu sorar gibisiniz. Lazer epilasyon tedavisini uygulayan doktorlar tarafından hormon tedavisi gören kişilere lazer epilasyon yaptırılması uygun görülmemektir.

Ayrıyeten hormon tedavisine başlamanızı sağlayan doktorunuzda emin olun lazer epilasyon tedavisini hormon tedaviniz bittikten sonra yapmanızı önerecektir. Bunun sebebi Lazer epilasyon uygulaması sırasında lazer ışınlarının gönderileceği bölgedeki tüy köklerine etki etmektedir. Bununla birlikte hormon tedavisi gören bir kişinin hormonlarının değişmesini sağlayacak ilaçlar kullanacağından ötürü lazer epilasyonu uygulamasında başarılı olma olasılığı oldukça düşmektedir.

Lazer epilasyonu sırasında gönderilecek olan lazer ışınlarının pek etkisi olmayabilir. Ve böylelikle gideceğiniz seanslara boşa gitmiş olabilirsiniz. En sağlıklı sonuçlardan biri kesinlik ile hormon tedavinizin bittikten sonra lazer epilasyon yaptırmak olacaktır.

Hormon tedaviniz bittikten sonra gönül rahatlığı ile lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız lazer epilasyon sayesinde istenmeyen tüylerinizden kurtulup hayatınız kalitesini artıracağınızı söyleyebilirim. Genellik ile bütün kadınların sıkıntısı olan istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için oturduğunuz semtin en yakınında ki güzellik merkezlerine gidip dermatoloji alanında uzman olan hekiminizle konuşmaktır. Kesinlik ile güzellik merkezi gibi yerleri tercih etmeyiniz.

Oralarda ki lazer epilasyon kampanyalarına inanmamanızı tavsiye etmekteyim. Unutmayın sağlığını her şeyden önemlidir. Lazer epilasyon uygulamasında lazer ışınlarınızdan korunabilmeniz için koruyucu gözlük takmanız gerekmektedir. Ayrıyeten lazer epilasyonu yapacak olan uzman hekiminizin de bu gözlükten kullanması gerekmektedir. Tekrar etmem gerekirse eğer hormon sorunu yaşayanlar hormon tedavisi gördüğü sürece lazer epilasyon yaptırmasını uygun görülmemektedir. Lakin lazer epilasyon uygulamasını hormon tedavinizin bittikten sonra gönül rahatlığı ile yaptırarak istenmeyen tüylerinizden kalıcı ve etkili olarak kurtulabileceğinizi söyleyebilirim. Kaliteli bir hayat sizin de hakkınız olduğunu unutmayınız.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon