HORMON SORUNU YAŞAYANLARDA DA LAZER EPİLASYON ETKİLİ MİDİR?

blog yazısı ekle !

HORMON SORUNU YAŞAYANLARDA DA LAZER EPİLASYON ETKİLİ MİDİR?

HORMON SORUNU YAŞAYANLARDA DA LAZER EPİLASYON ETKİLİ MİDİR?

Ülkemizde yıllardır uygulanan lazer epilasyon son senelerde oldukça yaygın uygulanmaktadır. Son teknolojik cihazlar ile kesinlikle kalıcı ve etkileyici çözümler ile tedavinizi sonlandıracağınızı söyleyebilirim. Tabi ki bunun için en uygun ve en güvendiğiniz güzellik merkezlerine gidip bu alanda uzman dermatologlar tarafından yapıldığından emin olmanız gerekmektedir. Çünkü lazer epilasyon uygulamaları uzman doktorlar tarafından değil de acemi kişiler tarafından yapıldığında cildinizde lekeler ve yanık izleri oluşma ihtimali yükseltmektedir.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Lazer epilasyon tedavisini hormon tedavisi gören kişiler yaptırabilir mi? Sorusunu sorar gibisiniz. Lazer epilasyon tedavisini uygulayan doktorlar tarafından hormon tedavisi gören kişilere lazer epilasyon yaptırılması uygun görülmemektir.

Ayrıyeten hormon tedavisine başlamanızı sağlayan doktorunuzda emin olun lazer epilasyon tedavisini hormon tedaviniz bittikten sonra yapmanızı önerecektir. Bunun sebebi Lazer epilasyon uygulaması sırasında lazer ışınlarının gönderileceği bölgedeki tüy köklerine etki etmektedir. Bununla birlikte hormon tedavisi gören bir kişinin hormonlarının değişmesini sağlayacak ilaçlar kullanacağından ötürü lazer epilasyonu uygulamasında başarılı olma olasılığı oldukça düşmektedir.

Lazer epilasyonu sırasında gönderilecek olan lazer ışınlarının pek etkisi olmayabilir. Ve böylelikle gideceğiniz seanslara boşa gitmiş olabilirsiniz. En sağlıklı sonuçlardan biri kesinlik ile hormon tedavinizin bittikten sonra lazer epilasyon yaptırmak olacaktır.

Hormon tedaviniz bittikten sonra gönül rahatlığı ile lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız lazer epilasyon sayesinde istenmeyen tüylerinizden kurtulup hayatınız kalitesini artıracağınızı söyleyebilirim. Genellik ile bütün kadınların sıkıntısı olan istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için oturduğunuz semtin en yakınında ki güzellik merkezlerine gidip dermatoloji alanında uzman olan hekiminizle konuşmaktır. Kesinlik ile güzellik merkezi gibi yerleri tercih etmeyiniz.

Oralarda ki lazer epilasyon kampanyalarına inanmamanızı tavsiye etmekteyim. Unutmayın sağlığını her şeyden önemlidir. Lazer epilasyon uygulamasında lazer ışınlarınızdan korunabilmeniz için koruyucu gözlük takmanız gerekmektedir. Ayrıyeten lazer epilasyonu yapacak olan uzman hekiminizin de bu gözlükten kullanması gerekmektedir. Tekrar etmem gerekirse eğer hormon sorunu yaşayanlar hormon tedavisi gördüğü sürece lazer epilasyon yaptırmasını uygun görülmemektedir. Lakin lazer epilasyon uygulamasını hormon tedavinizin bittikten sonra gönül rahatlığı ile yaptırarak istenmeyen tüylerinizden kalıcı ve etkili olarak kurtulabileceğinizi söyleyebilirim. Kaliteli bir hayat sizin de hakkınız olduğunu unutmayınız.

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: Turgut Özal Mahallesi 2616 Sokak No:5/B Batıkent - Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon