KAVAKLIDERE – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

KAVAKLIDERE – ANKARA LAZER EPİLASYON

KAVAKLIDERE – ANKARA LAZER EPİLASYON

Bugün bu yazımızı sizlere Ankara'da lazer epilasyondan bahsetmek için kaleme alıyoruz. Ankara da uzun yıllardır yapılmakta olan ve git gide tecrübelenen uzman doktorları bulanan bir operasyondur lazer epilasyon. Özellikle Kavaklıdere'deki polikliniklerde uzman doktor sayısı oldukça fazladır. Buda sizler için seçenek sayısını arttırmakta. Tek yerde tek doktordan yaptırmaktan ziyade sizin için uygun olan doktor hangisi ise ondan yaptırmanız daha iyi olacaktır. Tüm aklınıza takılan soruları uzman doktorlara sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizler için yapılan değerlendirmeleri kendi doktorunuzla paylaşıp sizin için uygun olup olmadıklarını öğrenerek içinizi iyice rahatlatabilirsiniz.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Uzman doktorlar eşliğinde yapılacak olan operasyonlarınız sizler için en iyi sonucu vermesi garanti ediliyor. Tabi ki bu sadece uzman doktorlarla bitmiyor sizlerin de verilen tüm direktiflere harfi harfine uymanız çok önemli. Çünkü lazer epilasyon uzun soluklu bir operasyon olduğu için ihmal ve aksatmalara gelmez. Tabi ki gidip yarın hemen başlayalım diyemezsiniz öncesinde sizler için yapmanız gereken bazı şeylerden bahsedecekler mesela güneşte çok fazla maruz kalmamanız gibi direktifler verecekler ve en uygun olacak zamanda seansların başlatılması için size randevu verecekler. Sizde o gün verilen tüm direktiflere uymuş bir şekilde orda olursanız işleme başlayacaklar.

Sir gibi bir şey olmadığı için polikliniklerde sağlık için uygun olup olmadığını sizler kontrol ederseniz daha iyi olur. Mesela lazer başlıkları altı ayda bir değişmek zorunlulukları vardır. Bunu muhakkak sorun ve lazer ile yapıldığı için işlem gözlerinizi korumak için lazer koruyucu gözlükleri siz ve doktorunuz takmak zorundasınız. Doktorunuz size hatırlatır ama siz yine de bu ayrıntıyı kesinlikle ve kesinlikle unutmamalısınız. Sizlerin tek yapmanız gereken bu yazıyı okuduktan sonra size en uygun poliklinikleri aramaya başlamaktır.

Bulduğunuzda ise muhakkak referanslarını kontrol edin tanıdığınız doktorlardan güvenilirliklerini araştırın ve sorun. Ankara Kavaklıdere ye uğramadan da kesinlikle lazer epilasyon yaptırmaya başlamayın. Sizler için en uygununu bizce onlar sizlere söyleyeceklerdir. Bu zamana kadar başlamadıysanız artık tam sırası. Daha fazla zaman kaybetmeyin istenmeyen tüylerinizi kaybedin. Kalite yaşamak sizlerin de hakkıdır.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon