KEÇİÖREN-ETLİK – ANKARA LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

KEÇİÖREN-ETLİK – ANKARA LAZER EPİLASYON

KEÇİÖREN-ETLİK – ANKARA LAZER EPİLASYON

Ankara
Türkiye'nin başkenti konumunda bulunan bir büyük şehir olduğu için git gide daha fazla alanlarda da gelişmeler göstermektedir. Sosyal hayat, kent yaşamının daha da kolaylaşması ve sağlık alanında gelişen hastane ve güzellik merkezleri Ankara halkına daha fazla hizmet verebilmek için kendilerini sürekli yenilemektedirler.

Bu yenilikler arasında ulaşım sorununun ortadan kalkması ve lazer epilasyon tedavisinin yaygınlaşması en ön sıralarda yer almaktadırlar. Lazer epilasyonu artık dünya genelinde istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenlerin adeta sihirli değneği olmuştur. Çünkü eski ilken yöntemlerin yanı sıra lazer epilasyonun kalıcı bir etkisi bulunmaktadır.

KEÇİÖREN-ETLİK ve çevresinde Lazer Epilasyon, IPL veya epilasyon yaptırabileceğiniz yerler aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Merkezleri
Ankara Lazer Epilasyon

Mine Güzellik ve Kuaför Salonu

Demetevler

devamını oku... Adres: Karşıyaka Mahallesi, İvedik Cda. No:482 / 2 Demetevler - Ankara

Dermaten Kuaför ve Güzellik Salonu

Keçiören


devamını oku...
Adres: Asya sok. No:29/A Keçören-Ankara

First Rain Güzellik Salonu

Keçiören

First Rain güzellik salonu 29.11.2016 yılında Keçiören semtinde bayanlara hizmete açılmıştır.


Kurucu ve işletme sahibi Uzman Estetisyen Esra Baransel ve ekibi tarafından sadece bayanlara özel olarak epilasyon cilt tedavileri kalıcı makyaj gibi bayanlara yönelik bir çok tedavi yöntemiyle hizmetlerine devam etmektedir
devamını oku...
Adres: Güçlü Kaya Mah. Belören Sok. No: 4/4 Keçiören ANKARA (Yeni Kaymakamlık Karşısı)


Bir kere hiç aksatmadan ve eksiksiz uygulandığında istenmeyen tüylerden ömür boyu kurtulma garantisi vermektedir. Bu da seçilme oranını iyice yükseltiyor. Ayrıca Ankara'da Keçiören ve Etlik bölgelerindeki güzellik merkezleri lazer epilasyon konusunda en tecrübeli güzellik merkezleri olarak görülmekteler. Hem uzman kadrosu hem de yılların verdiği birikim ile lazer epilasyonun Ankara'daki adresi konumundalar. Lazer epilasyon denince Ankara'da akla hemen Keçiören ve Etlik bölgesi gelmekte.

Uzman hekimleri tedaviden önce gereken testleri yapıp nasıl bir tedavi yöntemi izleyeceklerini belirliyorlar. Bu sayede hem kaç seans süreceğini hem de ne kadar uzun süreceğini öğrene biliyorsunuz. Tedaviye başlamadan önce kafanızı kurcalayan aklınıza takılan her türlü konuyu ve soruyu uzman doktorlarınız ila paylaşın.

Lazer epilasyonu uygulamasında Keçiören'de bulunan lazer epilasyon yapan güzellik merkezleri de ağrısız ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulma fırsatı sağlıyor. Bunu nasıl sağladığını merak ettiğinizi düşünmekteyim . Lazer epilasyon uygulamasında kullanılacak olan cihazlar son teknoloji ile tasarlanmış sizleri düşünerek hazırlanmıştır.

Lazer epilasyon cihazlarında lazer epilasyon uygulaması sırasında acı ve yanma hisse yaşamamanız için soğutucu aparatı bulunaktadır. Bu soğutucu aparat lazer epilasyonu uygulamasından önce, lazer epilasyon uygulaması sırasında ve lazer epilasyon uygulamasından önce birer atış yapılarak cildinizin hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlayacaktır. Keçiören ve Etlik bölgelerinde bulunan lazer epilasyon uygulamalarını yapan güzellik merkezleri bulunan lazer epilasyon cihazlarının başlıkları 6 ayda bir değiştirilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Lazer epilasyon uygulamalarında uygulama sırasında lazer ışınlarından korunabileceğiniz koruyucu gözlük takmanız gerekmektedir. Uzman doktorunuzun ve sizin bu koruyucu gözlüğü takması gerekmektedir.


Ankara Lazer Epilasyon Merkezleri