KOLTUK ALTI LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

KOLTUK ALTI LAZER EPİLASYON

KOLTUK ALTI LAZER EPİLASYON

Yaklaşık iki yıl önce güzellik merkezime bir kadın gelmişti ve koltuk altı tüylerinden çok rahatsız olduğunu aşı terleme ve koku bıraktığından bahsetmişti. Bütün istenmeyen tüy bölgelerine razı olabileceğini ancak koltuk altı tüyleri ile artık uğraşmak istemediğini söyledi. Koltuk altı tüylerinin hızlı bir biçimde büyüdüğü ve başa çıkamadığından şikayetçi idi. Birlikte hormon testi uyguladıktan sonra kadının hormon tedavisi görmesinde karar kıldım. Ancak kadın ne zaman koltuk altı tüylerinden kurtulabileceğini sordu. Bende ona sürecin birkaç uzayacağını eğer tedavi olmaz ise lazer epilasyon uygulamasını yapamayacağımdan bahsettim.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Kadın yapamayacağımdan bahsedince de hemen hormon tedavisine başlayacağının sözünü verdi. Kadın hormon tedavisi sözünü birkaç ay sonra yerine getirmiş bir biçimde geri geldi. Ancak koltuk altı tüyleri hormon tedavisine rağmen aynı sıkıntıda devam ediyordu. Birlikte bir harita takvim çıkardık yaklaşık 5 6 seans da tedavisi bitecek durumdaydı. Ten renginin açık olması ve kıl köklerinin kalın olması kadına ayrı bir avantaj sağlamaktaydı. Biraz tedavi sürecinden bahsettim.

Koltuk altı lazer epilasyon süresinin bölgenin küçüklüğünden dolayı 15 ila 20 dakika süreceğinden bahsettim. Eğer böle büyükse tedavi süresi biraz daha uzayacaktı. Ancak tedavi süresinden sonra bir daha istenmeyen tüylerin oluşamayacağından bu yüzden tedavi süresinin onu açısından rahat geçeceğinden bahsetti.

Tedavi süresinde lazer epilasyon tedavisini yarıda bırakmak tedavinin takvimi açısından aksayacağını üstüne üstlük tedavinin uzayacağından bahsedince kadın hiç eksiksiz bir biçimde lazer epilasyon tedavisini aksatmadı. Bu da benim ve onun açısından avantajlı bir durumdu. Lazer epilasyon sırasında istenmeyen tüylerinden bir anda yok olmasının imkansız bir şey olduğundan bahsettim. Lazer ışınları vurulan her atılımda direk kıl köklerine isabet eder bundan dolayı cilde herhangi bir zarar da vermezdi.

Verilen ışınlar direk kıl köklerine etki olmak ile birlikte cildinizi yeliyor ve tazeliyor. Lazer epilasyon süresinde meydana gelen kızarıklıkların geçici bir durum olduğunu ve hemen geçeceğinden bahsedince bir rahatlama sezinledim. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bu kadar acısız ve hızlı bir biçimde kaybolmasını gören kadın bu duruma oldukça şaşırmıştı. Ve daha sonrasında tüm bölgelerde uygulamaya karar verdi. Bunu anlatmamın sebebi aslında bütün kadınların ortak sorunu olan istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızın bu kadar kolay ve acısız olduğudur.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon