KONUTKENT BREZİLYA FÖNÜ

blog yazısı ekle !

KONUTKENT BREZİLYA FÖNÜ

HER AN FÖNLÜ SAÇLARLA HAVANIZ TAVAN YAPSIN! – KONUTKENT BREZİLYA FÖNÜ

Biz kadınlar için güzelliğin en önemli unsuru şüphesiz ki saçlarımız. Zira saçlarımız iyi görünmediğinde ne kadar güzel giyinmiş olursak olalım, ne kadar özenli makyaj yapmış olursak olalım kendimizi asla güzel bulamıyoruz ve iyi hissedemiyoruz. Artık her an yeni fön çekilmiş gibi mükemmel görünen saçlar ile kendini non-stop harika hissetmek isteyen kadınlar için Brezilya fönü var.

Beauty First Kuaför ve Güzellik Salonu

İncek

Güzel ve bakımlı görünmek bütün kadınların en doğal hakkıdır… Ancak, Kişisel bakım için yapılan her işlem, steril şartlarda ve uzman personel tarafından gerçekleştirilmeli, bakımlı görünmek isteyen siz değerli kadınların sağlığı riske atılmamalıdır. İşte Beauty First, güzel ve bakımlı görünmek isteyen tüm kadınlara, her biri alanında uzman personeliyle, sağlıklı, steril ve güler yüzlü hizmet vermek için açıldı. Beauty First, steril uygulama koşulları, kupon ve kişiye özel hizmetleriyle sizleri güzelliğinizi keşfetmeye davet ediyor!devamını oku... Adres: Kızılcaşar Mah. İncek Bulvarı 2640. sokak No:1 İncek - Ankara

Brezilya fönü sadece saçlara harika bir görüntü vermiyor

Brezilya fönü uygulaması için keratin kullanılıyor. Keratin hemen tüm saç bakım ürünlerinin ana maddesi ve saçı derinlemesine besliyor, güçlendiriyor, canlandırıyor. Yani Brezilya fönü keratin kullanılarak yapıldığı için saça uzun süre boyunca yeni fön çekilmiş görüntüsü vermekle kalmıyor aynı zamanda saça bakım da yapıyor.

Siz de yaptırın!

Siz de hem saçınıza bakım yaptırmak hem de tam 4 ay süresince yeni dön çekilmiş gibi görünen saçlara sahip olmak istiyorsanız hemen Konutkent güzellik salonlarına gelin ve Brezilya fönü yaptırın.