KÜÇÜKESAT LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

KÜÇÜKESAT LAZER EPİLASYON

KALICI PÜRÜZSÜZLÜK VE ÇEKİCİLİK HAYAL DEĞİL! – KÜÇÜKESAT LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüyler ile kısa süreli vedalaşmalardan sıkıldıysanız, 2 günde bir yeniden epilasyon yapmaktan bıktıysanız aradığınız çözüm modern ve etkili bir yöntem olan lazer epilasyon. Güzellik dünyasına adını yazdıran bir tedavi yöntemi olan lazer epilasyon istenmeyen tüylerden risksiz ve kalıcı şekilde kurtulmayı sağlıyor.Küçükesat'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonHer ten rengi için farklı cihazlar var

Açık ve koyu renkli tenlerde etkili olan farklı lazer epilasyon cihazları bulunuyor. Bu sayede ister sarışın olun, ister esmer lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtularak pürüzsüz bir tene ve karşı koyulmaz bir çekiciliğe kavuşma şansına sahipsiniz.


Kaç seansta sonuç alınıyor?

Ankara'da lazer epilasyon yaptıracaksanız hemen söyleyelim sonuç almak için ortalama olarak 6-8 seans yeterli oluyor. Ancak bu sayı elbette ten rengine ve kullanılan cihaza göre farklılık gösterebiliyor. Küçükesat güzellik merkezleri gelerek hemen lazer epilasyon yaptırın ve istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtularak her an kendinize güvenmenin ve çekici görünmenin dayanılmaz hafifliğini yaşayın.

MSZ Estetik ve Güzellik Salonu

Tunalı

MSZ Estetik ve Güzellik Salonu - TUNALI GÜZELLİK SALONUdevamını oku... Adres: Barbaros Mahallesi Buğday Sokak No:6/25 Kat:1 Kozlar İşhanı Tunalı Hilmi-Ankara

Flora Güzellik Salonu

Tunalı

İşletmemizin ilk hedefi müşterilerimizin mutlu olarak ayrılmasıdır. Kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenizdir. Erkek estetisyenimiz ile ,erkek müşterilerimizin'de ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik işlemleri gerçekleştiriyoruz. Amacımız; işlerinde uzman estetisyenlerimizle hem bay hemde bayan müşterilerimizi rahat bir ortamda işleme girmesi ve sonuç odaklı bir memnuniyetle ayrılmasıdır. Siz özelsiniz ve özel hissetmenizi sağlamak için biz her zaman buradayız...devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Bestekar Cad. 74 / 9 Tunalı - AnkaraKüçükesat'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon