LAZER EPİLASYON

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON

LAZER EPİLASYON

Günümüzde uygulanan kozmetik tedavilerin içinde, kırışıklık giderici operasyonlardan sonra, Dünya da en sık uygulanan ikinci uygulama lazer epilasyonlardır.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Bu uygulanan lazer yöntemi, çok yüksek yoğunluklu bir ışık etkisinin, tüy köklerine uygulanarak, bu kökler içerisinde bulunan pigmentlerin yok edilmesi prensibine dayanmaktadır. Bu yöntemin yaygınlaşmaya başladığı andan itibaren de çok sayıda farklı ışık tipi yayan lazer türü de bulunmaktadır. Bütün bu çeşitlerin amacı, sizin cilt tipinize, ten renginize, ve kıl yoğunluğunuza uygun olarak en uygun ışık şiddetini uygulamayı amaçlar.NİÇİN LAZER EPİLASYON YÖNTEMİNİ SEÇMELİSİNİZ?

Lazer epilasyon, bazı sebeplerle aşırı gelişim göstermiş tüylerden veya kendisine yeni bir görünüş elde etmeyi tercih eden herkesi, istenmeyen tüylerden kurtarır. Bir çok kişi devam edebilecekleri bir kaç seanslık uygulamalarla, istenmeyen tüylerinden tamamen kurtulacaktır. Çünkü, yapılan araştırmalar tedavi için tercih edilen size en uygun lazer ışınının, bir kaç seans tekrarlanarak uygulanması sonucunda istenmeyen tüylerinizi zamanla tamamen ortadan kaldırdığını göstermiştir.

Mevcut teknolojiler sayesinde ise şuan açık ten ve koyu renk tüylere sahip olan kişiler bu uygulamalardan en kısa sürede yarar görmektedirler, diğer cilt tipleri için de kesin olarak kaç seansta kalıcı çözüm elde edilebileceği netleşmemiş olsa da, mevcut durumda bile oldukça iyi sonuçlar elde edilmektedir. Ancak tabii ki sürekli gelişmekte olan imkanlarla, çok kısa bir süre içinde her cilt tipi ve her tüy tipi için uygun çözüm ortaya çıkmış olacaktır.

MUHTEMEL RİSKLER

Her tedavi de olduğu gibi, bu uygulama içinde belirli riskler söz konusudur. Ancak Ankara ' da ki uzman dermatologların yardımı ile bu riskler en düşük seviyede olacaktır.

Her şeye rağmen karşılaşabileceğiniz bu risklerden bazıları ise şunlar olabilir;

  • Acı
  • Su toplama
  • Yanıklar
  • Cilt renginin değişimi
  • İzler

UYGULAMAYA NASIL HAZIRLANILMALI?

Seansların belirlenmesinden ve uygulamanın başlamasından önce, mutlaka deneyimli bir dermatolog tarafından muayene gerçekleştirilerek öncelikle kişinin tıbbi geçmişi incelenir. Ardından tedaviyi uygulamak isteyen kişinin beklentileri ve uygulama sonrasında neler elde edilebileceği ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişi sağlanır. Tüm koşulların uygun şekilde sağlanmasından sonra ise tedaviye başlanabilir.

Uygulama onayını aldıktan sonra tedaviye başlamadan önce dikkat edilmesi gerekenler ise şunlardır;

  • Doğal veya suni yöntemlerle bronzlaşmamalı. Ağda, kimyasal arındırıcılar veya kırışıklık önleyici iğneler kullanılmamalı
  • Cildi tahriş edebilecek, parfüm, deodorant veya benzeri kozmetik ürünler hem uygulama öncesi hem de sonrasında kullanılmamalı.
  • Kanama riskini artırabilecek, aspirin, ateş düşürücü ilaçlar ile bitkisel kaynaklı takviye gıdalardan uzak durulmalıdır.

KENDİ DOKTORUNUZU SEÇİN

Eğer siz de Ankara ' da yaşıyorsanız ve bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, sizin için en yakın lazer epilasyon ve güzellik merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon