LAZER EPİLASYON ALEXANDRİTE AĞRISIZDIR

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON ALEXANDRİTE AĞRISIZDIR

LAZER EPİLASYON ALEXANDRİTE AĞRISIZDIR

Lazer epilasyonun birçok farklı yöntemi bulunuyor; Lazer Epilasyon Alexandrite de bunlardan biri. Bu yöntem iki özelliği ile diğer yöntemlere göre avantajlıdır; birincisi Lazer Epilasyon Alexandrite'nin kıllara rengini veren ve melanin denilen madde tarafından oldukça iyi tutulması diğeriyse diğer lazer epilasyonlarına kıyasla daha az ağrı vermesidir.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Hızlı sonuç

Lazer epilasyon Alexandrite yönteminin diğer bir avantajı da oldukça hızlı bir uygulama olması. Bunun yanı sıra epilasyon işleminden hemen sonra epilasyon yapılan bölgedeki kılların temizlenmesi de yine bu epilasyon yönteminin önemli artılarından biri.

Alexandrite yöntemi hangi bölgelerde kullanılır?

Lazer epilasyon Alexandrite vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilmekle birlikte özellikle koltukaltı, bikini, genital bölge ve bacaklarda kullanılıyor. Kozmetik epilasyon olarak tanımlanan bu bölgelere uygulanan Lazer epilasyon Alexandrite bu bölgelerde de hızlı ve oldukça etkili sonuçlar alınmasını sağlıyor. Bu bölgelerine Alexandrite uygulaması yaptıran kişiler çok kısa sürede tüylerdeki azalmayı fark edebiliyor.

Koyu tenliler dikkat!

Lazer epilasyon Alexandrite yönteminin koyu renk kıllarda daha etkili olduğunu yazımızın başında belirtmiştik. Ancak aynı durum koyu renk tenler için geçerli değil. Yani bu yöntemin en uygun olduğu kişiler açık renk tenli ama koyu renk kıllı olanlar. Zira Alexandrite yöntemi koyu renk tenlerde sorunlara yol açabilme riski taşıyor. Bu nedenle önerilen koyu renk tenlilerin bu uygulamayı yaptırmadan önce küçük bir bölgede deneme yaptırmaları yönünde.

Lazer epilasyon Alexandrite nerede yaptırılır?

Bu konu ile ilgili en önemli husus tabi ki bu uygulamayı nerede yaptırmak gerektiği. Zira lazer epilasyon Alexandrite kesinlikle uzmanlar tarafından ve hijyen koşullarına uyarak yapılması gereken bir yöntem. Bunun için bu konuda hizmet veren ve Ankara'da bulunan güzellik merkezleri en doğru seçenek. Güzellik merkezleri konunun uzmanı doktorlar diğer tüm epilasyon uygulamalarının yanı sıra lazer epilasyon Alexandrite uygulamalarını da yapıyorlar. Hijyenik bir ortamda sağlığınızı koruyarak bu yöntemle epilasyon yaptırıp istenmeyen tüylerden kurtulmak için yapmanız gereken tek şey Ankara'da bulunan Güzellik merkezleri ziyaret etmek ve kendiniz uzman doktorların ellerine teslim etmek, işte pürüzsüz ve güzel bir vücuda sahip olmanız bu kadar kolay.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon