LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

LAZER EPİLASYON EN İYİ HANGİ VÜCUT BÖLGELERİNDE SONUÇ VERMEKTEDİR?

İstenmeyen tüylerle savaşınızda kullandığınız eski yöntemler sizlerin bu savaşı kazanmaktan ziyade ertelemenize yararlar. Ama istenmeyen tüylerle olan savaşınızda yeni nesil bir silah edinme şansınız mevcut bulunmakta. Bu silahın adı ise lazer epilasyon. Lazer epilasyon tedavisi dünyada yıllardır kullanılmakta Türkiye'de ise son yıllarda daha yoğun bir şekilde tercih edilir bir konuma gelmiş bulunmakta.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Peki lazer epilasyon en çok vücudun hangi bölgelerinde kullanılır ve lazer epilasyon en iyi hangi vücut bölgelerinde sonuç vermektedir? Bu iki soru lazer epilasyon konusunda en sık sorulan ve en çok merak edilen konularıdır. Lazer epilasyon tedavisinin vücutta uygulandığı bölgeler şunlardır: koltuk altı, genital bölge, alt bacak, üst bacak, dudak üstü, göğüs bölgesi, sırt bölgesi, omuz bölgeleri, kollar, bel bölgesi, yüz bölgesi ve tüm vücut. En sık olarak lazer epilasyon bu bölgelere uygulanmaktadır.

Diğer soru ise lazer epilasyon en iyi hangi vücut bölgelerinde sonuç vermektedir? Lazer epilasyon tedavisi aslında tüm vücut bölgelerinde en iyi sonucu vermektedir. Bu sayede de zaten diğer yöntemlerden daha da çok tercih edilir pozisyondadır. Ama yine de lazer epilasyon tedavisi olan kişilerin verdikleri geri dönüş olarak en iyi yüz bölgesi ve koltuk altı bölgesinde sonuç vermektedir.

Lazer epilasyon tedavisi sonuçları tabi ki doktordan doktora ve hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Yani gittiğiniz güzellik merkezinin alacağınız sonuçta büyük bir etkisi olacaktır. Bu yüzden lazer epilasyonundan önce birçok güzellik merkezi gezip geniş kapsamlı bir araştırma yapmanız sizin acınızdan daha sağlıklı olacaktır. Bu sayede hangi güzellik merkezleri ne gibi referanslar var hangi güzellik merkezi lazer epilasyon cihazlarının bakımını zamanında yapmış hangisi hasta memnuniyetine önem veriyor öğrenmiş olursunuz. Bu sayede sadece kendiniz için değil istenmeyen tüy problemi yaşayan sevdikleriniz içinde çıkış kapısı olacaktır.

Sizin yaptığınız araştırmalar sonucunda sevdiklerinizde sizden aldıkları tavsiyeler ile doğru secimler yapacaktırlar ve bu secimler sonucunda en iyi lazer epilasyon tedavisini hep birlikte yaptırmış olacaksınız. Size ve sevdiklerinize mutlu huzurlu ve sağlık dolu bit ömür dileriz. Size sevdiklerinize iyi günler dileriz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon