LAZER EPİLASYON FİYATLARI HANGİ ARALIKTADIR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON FİYATLARI HANGİ ARALIKTADIR?

LAZER EPİLASYON FİYATLARI HANGİ ARALIKTADIR?

Lazer epilasyon işlemler, ilgili kişilerin istenmeyen tüylerden kurtulmak istemesi durumuna uygun olarak hazırlanmış olan işlemler bütünüdür. Bu işlemler kişi isterse vücudunun her bölgesine uygulanır, şayet kişi sadece bazı bölgelerine lazer epilasyon yaptırmak istiyorsa o vakit bu işlemler ilgili kontroller yapıldıktan sonra ele alınmaya başlar.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de lazer epilasyon fiyatlarının ne doğrultuda olduğu yöndedir. Bu işlemler genellikle kişinin vücudunda hangi işlemleri yaptırmak istediğine göre değişim göstermektedir. Bu yüzden lazer epilasyon yaptırmak isteyen ilgili kişi öncelikle vücudunda hangi bölgesine lazer epilasyon yaptırdığına dair karar verdikten sonra alanında uzman doktoruna danışarak bu işlemlerin toplamda ne kadara mal olabileceğini öğrenebilir. Bu yüzden kişi lazer epilasyon uygulamasında ücret konusunu öğrenmek istiyorsa öncelikli olarak doktoruna başvurması gerekmektedir.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon