LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

LAZER EPİLASYON GÜVENLİ MİDİR?

Ülkemiz her alanda oldukça geliştiği gibi tıp alanında da gelişmeyi oldukça ilerlemektedir. Bunun en başında lazer epilasyon gelmektedir. Genel olarak istenmeyen tüylerinizden oldukça sıkıldığınızı ve bunaldığınızı düşünmekteyim. Sir ağda, epilatör ve cımbız gibi materyaller ile her ay hatta bazı kişilerde haftada bir istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın yollarını denemekte olduğunuzu biliyorum. Çünkü lazer epilasyon ile tanışıncaya kadar bende istenmeyen tüylerden kurtulmak için her yolu deneyenlerdendim. Ama lazer epilasyon beni hem bu yolları denemekten hem de bana bu yolları denemeye mecbur kılan istenmeyen tüylerden kurtulmama sebep oldu.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon sayesinde artık istenmeyen tüy diye bir şey hayatımın hiç bir alanında yok. Sizlerin de böyle bir ayrıcalıkla tanışması için bu yazıyı yazıyorum. Tabi lazer epilasyon dediğimizde herkesin kafasına bir çok soru geliyor.

Bu sorulardan en çok sorulanı ise: lazer epilasyon güvenli midir? Bu sanırım herkesin ilk aklına gelen ve en çok merak ettiği konudur. Elbette ki bu konuyu merak etmekte herkes oldukça haklılar. Sonuçta istenmeyen tüylerden kurtulmak için başka istenmeyen şeyler oluşturmayı kimse istemez. Ama lazer epilasyon son derece güvenlidir. Hatta doğru analizlerle uygulanan tedavilerin en ufak bir yan etkisi bile yoktur. Ancak ve ancak lazer epilasyon tedavileri yasal olarak yapılırsa.Kacak yollardan lazer epilasyon yapanlar bulunmaktadır. Bunlardan kesinlikle ve kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Lazer epilasyon tedavisini sadece uzman doktorlar yasal olarak uygulama hakkına sahiptir. Bu yüzden uzman doktorlar harici kesinlikle lazer epilasyondan uzak durun. Lazer epilasyon yasal ve doğru analiz ile yapıldığı sürece istenmeyen tüylerden kurtulmanın en acısız en sağlıklı en ucuz ve en güvenilir yöntemidir. Bu yüzden öncesinde analiz yaptırmayı ihmal etmeyin. Doktor gözetiminde olacağınız için doktorunuzun söylediği her şeyi muhakkak ve muhakkak yerine getirin. Yasak koyduğu ve kaçınmanızı söylediği her şeyden de mutlaka uzak durmanızda fayda var. Sonuç olarak lazer epilasyon güvenli bir lazer ile tedavi yöntemidir. Sizleri istenmeyen tüylerinizden arındırırken bir sürü de boş zaman yaratır. Bu boş zamanları sevdiklerinizle mutlu ve sağlıklı geçirmeniz dileğiyle. İyi günler.

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: Turgut Özal Mahallesi 2616 Sokak No:5/B Batıkent - Ankara

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon