LAZER EPİLASYON HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

LAZER EPİLASYON HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

İhtiyacınız olan lazer epilasyon uygulamasının sizin cilt tipiniz ve tüy renginize etki edip, etmediğinin en net tespiti daima uzmanlar tarafından değerlendirilmelidir. Mevcut lazer cihazlarının üzerlerinde bulunan ayarlar yardımıyla, cilt rengi belirli bir renk tonu aralığında olanlar, uygulamalardan faydalanabilmektedir. Hatta bazı güzellik merkezlerinde bulunan en son teknoloji cihazlarla koyu renk tenine sahip kişilere de uygulamalar başlamıştır.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Aynı zamanda bilinmesi gereken bir başka gerçek de, cildinizin rengi ve tüylerin rengi arasında bir kontrast olması gerektiğidir. Örnekle açıklamak gerekirse açık renk bir tene ve açık renk tüylere sahipseniz, uygulama beklenen sonucu veremeyebilecektir.

LAZER EPİLASYON UYGULAMALARINDA ACI HİSSEDER MİYİM?

Lazer epilasyon uygulamaları sırasında hissedeceğiniz duygu, derinizde ki bir bandın çekilme hissine benzer ve bu his te bir anlıktır. Ayrıca lazer cihazının bir özelliği olarak, uygulama yapılan bölgeye anında soğuk kompres uygulanmaktadır. Böylece uygulama sonrasında da doğabilecek ağrı veya sızıların önüne büyük ölçüde geçilmiş olur. Uygulama yapılan hastaların çok azında ise bir kaç gün içinde geçen kızarıklıklar veya kaşıntı hissi olabilir.

LAZER EPİLASYON UYGULAMASINDA KAÇ SEANSA İHTİYACIM VAR?

Vücudumuzun yapısal bir özelliği olarak, her kıl kökünden çıkan tüylerin farklı uzama periyotları olduğu düşünülürse, her bir tüyün yeniden uzayıp, epilasyon edildiğinden emin olmak için uygulamalar birden fazla kez ve farklı zamanlarda tekrar edilebilir. Ancak seansların kaç defa tekrar edilmesi gerektiği kişiden kişiye değişiklik gösterecektir. Fikir vermek açısından genellikle 4 ile 6 seansın yeterli olabileceğini söyleyebiliriz.

LAZER IŞIĞI NASIL EPİLASYON SAĞLAR?

Lazer ışığının yoğun etkisi derinize veya başka dokulara zarar vermeden, kıl köklerini ısıtarak bu köklerin yok edilmesini sağlar. Aynı zamanda bu köklerden tekrar tüy çıkmasını da engellemiş olur.

LAZER EPİLASYON HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR?

Kolayca söylemek gerekirse, vücudunuzda ki her bölgede uygulanabilir. Sadece göz bölgesine çok yaklaşılmamasına dikkat etmek gerekir.

LAZER EPİLASYON UYGULAMASI SONRASINDA İYİLEŞME SÜRECİ VAR MIDIR?

Lazer epilasyon uygulamasını hangi bölgeniz için gerçekleştirirseniz gerçekleştirin. Seansınız bittikten hemen sonra kıyafetlerinizi giyip gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Uygulama sonrasında ki ilk 21 gün içerisinde ise uygulama gerçekleştirilen bölgede ki tüylerin dökülmeye başladığını fark edersiniz.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon