LAZER EPİLASYON HAKKINDAKİ GERÇEKLER!

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON HAKKINDAKİ GERÇEKLER!

LAZER EPİLASYON HAKKINDAKİ GERÇEKLER!

Biz kadınlara istenmeyen tüyler ile olan savaşımız asla bitmeyecek gibi gelirdi kısa süre öncesine kadar. Ancak son yıllarda istenmeyen tüyler ile savaşı artık biz kazanıyoruz, çünkü çok etkili bir silahımız var; lazer epilasyon! Lazer epilasyon ile ilgili herkes bir şeyler söylüyor ama bu herkesin lazer epilasyon hakkında bilgisi olduğu ve doğruları söylediği anlamına gelmiyor. Bu yazımız ile lazer epilasyon ile ilgili aklınızdaki soruları yanıtlamaya çalışacağız.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonLazer epilasyon etkili bir yöntem mi?

Öncelikle en fazla merak edilen konuya değinelim; yani lazer epilasyonun gerçekten etkili olup olmadığı konusuna. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için en azından şu an var olan en etkili yöntem. Geleneksel yöntemler olan jilet ve ağda ile kıyaslandığında kesinlikle devrim niteliğinde sonuçlara ulaşıldığı ortada. Yani "lazer epilasyon gerçekten etkili mi?" sorusunun yanıtı kesinlikle evet. Bu konuda en ufak şüpheniz olmasın.

Lazer epilasyon herkese yapılabiliyor mu?

Lazer epilasyon ile ilgili en çok merak edilen ikinci konuysa bu uygulamanın herkese yapılıp yapılamadığı. Lazer epilasyon son derece güvenli bir yöntem. Ayrıca vücudun farklı bölgelerinde ve farklı cilt tipleri ile ten renklerinde kullanılabilen farklı lazer epilasyon cihazları bulunuyor. Ancak yine de lazer epilasyon uygulanılamayan bazı durumlar var, bu durumlar şunlar;

  • Bazı cilt hastalıkları (sedef, egzaman, vitiligo gibi bazı cilt hastalıklarının olduğu durumlarda lazer epilasyon uygulanamıyor)

  • 18 yaş altı kişilere (Her ne kadar lazer epilasyon uygulamasının 18 yaş altı kişilerde spesifik bir zarara neden olduğu yönünde bulgular olmasa da uzmanlar 18 yaş altındaki kişilerin lazer epilasyon yaptırmasını önermiyor)

  • Yoğun güneş yanığı olan kişilere (yoğun şekilde güneş ışınları ya da solaryum nedeni ile aşırı yanık tenlere lazer epilasyon uygulanması da tavsiye edilmiyor)

Lazer epilasyon nerede yaptırılıyor?

Lazer epilasyon bu konuda yetkili olan güzellik merkezlerinin dışında hiçbir yerde yaptırılamaz. Yani lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulmak ve bu konu hakkında çok daha kapsamlı bilgi sahibi olmak için Ankara'da bulunan bir güzellik merkezlerine giderek konunun uzmanı olan doktorlara başvurmalısınız.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon