LAZER EPİLASYON İLE CİLT SORUNLARINDAN KURTULABİLİRSİNİZ

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON İLE CİLT SORUNLARINDAN KURTULABİLİRSİNİZ

LAZER EPİLASYON İLE CİLT SORUNLARINDAN KURTULABİLİRSİNİZ

Bundan bir kaç yıl önce yeni bir apartman dairesine taşınmıştım ve bu dairenin bir odasında bulunan gardırop oldukça geniş ve kapağı açıldığında kendinizi farklı açılardan görebileceğiniz aynalarla kaplıydı. İşte bu nedenle hayatımda ilk defa o zamanlar vücudumda ki bazı kusurlar gözüme çarpmaya başlamıştı ve artık her iki bacağımda ortaya çıkmış olan soluk mavi renkli çizgiler dikkatimi çekmişti. Bacaklarımın bu bölümü adeta bir yol haritası gibi görünüyordu.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonAslında bu durum genel adıyla "örümcek ağı görünümü" olarak adlandırılan ve o bölgede ki damarların belirginleşmeye başlamasıyla ortaya çıkan bir durumdu. Bunun sonucunda da tabi ki yazın bile giydiğim eteklerin boyu uzun olmak zorundaydı. Yaz aylarını plajda geçiren biri olmadığımdan dolayı da bu görünümün bana neden olduğu sıkıntılardan uzak durabiliyordum. Fakat geçtiğimiz senelerden birinde arkadaşlarımın beni ikna etmesine izin verip yurt dışında ki oldukça sıcak ve turistik bir bölgeye gitmeye karar verdim. Elbette böyle bir ülkeyi ziyaret ettiğiniz zaman gündelik hayatınızda gerçekleştirdiğiniz bazı alışkanlıklarınızdan da vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz. İşte böyle bir durumda artık uzun etekler giymem ve kendimi plajdan uzak tutmam kolay olmuyordu. Dolayısıyla eğer artık bu kıyafetleri giyeceksem, bacaklarımda ki örümcek ağı görünümüyle de vedalaşmam gerekiyordu.

Araştırmalarım sonucunda kendimi güzellik merkezlerinden birinde bulmuştum. Tercih ettiğim güzellik merkezinin bu tedaviyi gerçekleştirecek ekipmana ve uzmanlara sahip olduğunu bilmem de önemliydi. Ayrıca bu konuda çok uzun yıllardır tecrübe sahibi olduklarını bilmekte beni rahatlatıyordu. Uyguladıkları tedavi, herhangi bir ameliyata gerek olmadan veya vücutta kesiğe yol açılmasına gerek kalmadan örümcek ağı görünümünü ortadan kaldırabiliyordu. Elbette onlara bu kolaylığı kullandıkları lazerler sağlıyordu.

Örümcek ağı görünümünün nedeni ve ortaya çıkışı tam olarak açıklanamasa da, bu konuda genetik faktörlerin büyük önem taşıdığı ve bazen hamilelik sonrasında da görülebileceği bilinmektedir. Hatta aşırı şişmanlık ve sürekli ayakta durmak bile bu soruna neden olabilmektedir. Genellikle böyle bir soruna bacak bacak üstüne atarak oturan kişilerde de yaygın olarak görüldüğü düşünülse de aslında oturma şeklinizle hiç bir alakası olmadığının da bilinmesi gerekir.

Bu konuda uzmanlaşmış herhangi bir güzellik merkezine gittiğinizde ise tedavilere başlamadan önce ilk olarak detaylı bir incelemeden geçersiniz. Bu inceleme de hastalık geçmişiniz, ailenizin kalıtımsal hastalıkları ve varsa düzenli olarak kullandığınız reçeteli ilaçlar hakkında bilgilerinizi paylaşırsınız.

Ardından sorunlu bölgenin fotoğrafı çekilerek gelişmenin yakından takip edilebilmesi amaçlanır. Uygulama başladığında ise yaklaşık olarak 15 dakika sürer ve size verilecek bazı ilaçlar sayesinde lazer epilasyonla tüylerinizi aldırdığınız uygulamalarda ki gibi herhangi bir yoğun acı veya ağrı hissetmezsiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon