LAZER EPİLASYON KANSER YAPAR MI?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON KANSER YAPAR MI?

LAZER EPİLASYON KANSER YAPAR MI?

Hayatınız boyunca cildinizdeki istenmez tüylerin temizlenmesi için uzun zamanlar harcadınız. Yaptığınız ağdalar, epilatör aletlerin cildinize verdiği zararlar da giderek artıyor. İstenmez tüylerinizden kurtullmaya karar verdiyseniz ancak istenmez tüylerinizden nasıl yapacağınıza dair bir fikriniz yoksa eğer sizi bu konuda bildiklerimizi paylaşmak bize sorumluluklar yüklüyor. Son zamanlarda teknolojini gelişmesi ile birlikte lazer epilasyon kullanımının artması akıllara bazı soruları da akıllara getiriyor. Lazer epilasyon kullanımı sonucu ne gibi bir yan etki ile karşı karşıya kalırız?Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyonu kullanımı sonucu kanser olur muyum ve ya kanser riski var mıdır? Bu gibi soruları cevaplandırmayı hedefliyoruz. Yaygınlaşan lazer epilasyonu konusunda dikkatli olmanızı öneririz. Kullanımın artmasıyla birlikte risk te çoğalmış durumda. Son zamanlarda gelişen bu teknolojinin kullanımı eğer uzman doktorlar tarafından yapılmaz ise beklenmedik bir sürü sorun ve risk karşınıza çıkabilir.

Öncelikle piyasada bulunan lazer epilasyon ile tedavi yapıyoruz diyen güzellik salonlarından uzak durmanız gerekmektedir. Lazer epilasyonu kişiler uzman dermatologlardır. Polikliniklerde bulunan doktorlar lazer epilasyonu tedavisini uygulamaktadır. Çevresel ve fiziki koşullara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılan malzemelerin güvenilir olması. Lazer operasyonu için kullanılan bir tedavi aleti olması gerekmektedir. Kullanılan aletlerin steril olması gerekir. Kişiye yapılan tetkikler sonucunda bir harita izlenmelidir.

Yapılan tetkikler doktorunuz tarafından incelenmelidir. İncelenen tetkikler sonucunda losyon tedavileri kremlerin kullanılması gerekir ancak kullanılan kremlerin doktorların tavsiyesi ve önerisi ile kullanacağınız tedaviler olması gerekir. Lazerle tedavisi sırasında verilen ısı ve ışınlar derinize zarar vermeyecek ışınlardır. İstenilen katmana kadar inerler. Vücudun her bölgesine yapılmaz aksine sadece sıkıntılı bölgeye yani giderilmesi gereken bölgede uygulanırlar. Köklere uygulanan lazer tedavisi tek bölgeye tek kıl köküne uygulanır.

Tıraşlama yöntemi ile köklere cilde zarar verilmez. Sadece koyu kıl köklerini algılanır ve tedavi uygulanır. Doktorunuzun işin ehli olması ve uzman bir doktor olması tercih edilmelidir. Yoksa sonuçlarını kötü doğuran zorlu günler sizi bekliyor olacaktır. Tamamen riski olmayan lazer epilasyonun olmadığı aşikardır. En düşük oranda da olsa her cerrahi işlemde olduğu gibi lazer epilasyonunun da mutlaka riski bulunmaktadır. Te yapmanız gereken iyi bir araştırma ve tetkiklerle size uygun doktorunuzu seçip gerekli aletlere dikkatle ve titizlikle yaklaşmanız.

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Gülay Çevrim Güzellik

Eryaman

Eryaman bölgesinde bulunan Gülay Çevrim Güzellik, erkeklere ve kadınlara güzellik ve bakım hizmeti vermektedir. Cilt bakımlarında ihtiyaca göre, kişiye özel uygulamalar yapılır. Lazer epilasyonda ince tüyleri gören ve yazın da uygulanabilen son sistem cihaz kullanılır.devamını oku... Adres: Yeşilova Mahallesi 4023.Cadde Ser Tower No:1/124 Etimesgut-Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon