LAZER EPİLASYON NASIL UYGULANIR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON NASIL UYGULANIR?

LAZER EPİLASYON NASIL UYGULANIR?

Lazer epilasyon
yaptırmak istiyorsunuz ama nasıl yapılacağına dair pek bir fikriniz yoksa eğer bu yazıya bir göz atmalısınız. Lazer epilasyonu yaptıracak olan kişiyi öncelikle konforlu ve rahat bir yere alıp üzerinde ki kıyafetlerin uygun rahat kıyafet ile olduğuna dikkat edilir. Lazer epilasyonu yaptıracak olan kişinin hangi bölgeye uygulayacağına göre o bölgenin ten rengine, cilt özelliğine ve tüy rengine göre değerlendirme yapılır. Bunun ile birlikte uzman doktorlar tarafından en uygun cihaz ve kıl tipine göre en uygun enerji ayarlanıp kişiye lazer uygulamasına başlanabilir.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulaması üç aşamada gerçekleşiyor diyebiliriz. Tabi ki öncelikle lazer epilasyon uygulamasına başlamadan önce kişinin yüzünde krem, hiçbir makyaj ürünü gibi ürünlerin olmaması gerekiyor. Olmadığına emin olduğumuz zaman kişinin lazer epilasyonu uygulanacağı yerde uzun tüyler var ise onlar kısaltılır da sonra bölgeye jel sürülür. Bunun ile birlikte ikinci aşama güvenlik lazer epilasyonun uygulanacağı kişiye gözlerinin korunabilmesi için bir adet gözlük takılmalıdır ve aynı şekilde bu uygulamayı yapan doktorun bu gözlükten takması gerekmektedir.

Lazerlerin genellikle çoğunda gerekli soğutma aparatları bulunmaktadır ve lazer epilasyonu yapılacak kişiye oldukça kolaylık sağlayacaktır. Lazer epilasyonunun verdiği ışından tüylerin köklerine doğru yayılan dalgalar sayesinde tüylerde incelme ve azalma meydana gelmektedir. Lazer enerjisi derinin altına geçip tüy köklerinde ki pigmentler tarafından emilmektedir. Saniyeden kısa bir zamanda tüm etkili olan tüy kökleri bir anda etkisiz hale getirilmektedir.

Lazer epilasyonun yapılacağı bölgeye göre uygulamanın süresi değişiklik göstermektedir. Bu ilk uygulamada ki tedavinden sonra tüylerde bir dökülme gerçekleşecektir. Bu uygulamayı atlattıktan sonra asıl tedavi süreciniz başlayacaktır. Lazer epilasyonu lazer cihazları ile tüy köklerine lazer cihazının her türlü başlığı ile uygun şekilde uygulanır. Lazer cihazı tüy köklerine hedeflenen bölgelerine uygun cihaz balıklarıyla her alanına uygulanır. Bu uygulama başarılı bir sonuç almak için her köke ulaşabilmek için oldukça önemlidir.

Son olarak herkesin kaliteli bir yaşama hakkı vardır. Bunun ile birlikte ağrısız ve acısız şekilde kendinizi lazer epilasyonu yaptırarak kaliteli bir yaşam sunacağınıza emin olabilirsiniz.


Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon