LAZER EPİLASYON NASIL UYGULANIR

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON NASIL UYGULANIR

LAZER EPİLASYON NASIL UYGULANIR

Lazer epilasyon uygulamasını ilk defa deneyeceksiniz bu uygulamanın sürecine ve işleyişine dair kafanızda tüm soru işaretlerini bir yere bırakmanızı öneririz. Zira lazer epilasyon işlemleri öncelikle kendinize ve aradığınıza uygun, alanında uzman bir doktor bulmakla başlar.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Daha sonra ise alanında uzman doktor eşliğinde size birtakım test ve işlemlerden geçmeniz için tarafınızdan yapılması gereken birtakım şeyler istenir. Bu şekilde vücudunuzun hangi bölgesini lazer epilasyon uygulamasından geçirecekseniz ona bağlı olarak tüylerinizin kalınlığını belirleyecek testlerden geçersiniz. Zira lazer epilasyon sistemi şayet lazer epilasyon uygulanacak bölgenizdeki kıllar cılız ve makinede gözükmeyecek gibiyse o vakit buna bağlı olarak sizden birkaç işlemden geçmeniz istenecektir. Bu işlemlerden sonra ise lazer epilasyon uygulamasını rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz uygun ortam oluşmuş olur. Günümüzde lazer epilasyon uygulaması yaptırmak isteyen kişiler her ne kadar güzellik merkezlerini tercih etse de bu alanda bizim size önerimiz uzman bir doktor ile çalışmanız olacaktır. Böylelikle hem sağlık açısından hem de işlemlerinizin doğru işleyişi açısından hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon