LAZER EPİLASYON NASIL UYGULANIR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON NASIL UYGULANIR?

EPİLASYON NASIL UYGULANIR?

Hayatınızın büyük bir kısmını kaplayan istenmeyen tüylerinizden kurtulmak istiyorsunuz ancak bunun mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz. Size tavsiyemiz böyle bir düşünceden vazgeçmeniz. Yıllarca uğraştığınız ancak kurtulamadığınız tüylerinize veda etmek artık sizin hakkınız. Kullandığınız sir ağdalarınızı, epilasyon aletlerinizi, jiletlerinizi, cımbız ve iplerinizi bir poşete koyup çöpe atın. Tabi istenmeyen tüy kremlerinizi de öyle… lazer epilasyon tedavisi ile cildinizi istenmeyen tüylerden arındırmanız artık çok kolay.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Peki nasıl mı? Teknolojinin gelişmesi ile birlikte lazer epilasyon tedavisi de oldukça gelişmiş bir durumdadır. En çok sorulan sorulardan bir tanesine gelecek olursak eğer lazer epilasyon nasıl uygulanır? Aklınızdaki soruları yanıtlayacağımızı düşünüyoruz.


Lazer tedavisinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Cildinizde lekeler var ise, sarkmalar mevcut ise, çillerinizden kurtulmak istiyorsanız, şaç köklerinizi geliştirmek istiyorsanız, cildinizi lazer tedavisi ile soydurmak istiyorsanız ve bunun gibi daha bir çok neden var ise lazer tedavisini kullana bilirsiniz. Lazer epilasyon tedavisi sadece istenmeyen tüylerinizden kurtarmıyor, daha birçok sebebi de düşünerek geliştiriliyor. Lazer tedavisi bu konu da oldukça büyük bir yelpazeye sahip durumdadır.

Lazer epilasyon tedavisine de karar verdiyseniz ancak nasıl uygulandığına dair soru işaretleriniz var ise size durumu aktarmamız bizi onurlandırır. Lazer epilasyon tedavisi ilk önce uygulanacak olan bölge belirlenir daha sonra ise uzman hekiminiz tarafından kıl köklerinize göre kalınlık, incelik, koyuluk, açıklık gibi faktörler göz önüne alınarak uygulama gerçekleştirilir. Cildinize hiçbir zarar vermez. Direk olarak kıl köküne nüfuz ettiğinden dolayı cildinize herhangi bir tehditte bulunmaz. Kıl köklerine gönderilen ışınlar kıl köklerinizi uyarır ve bir daha çıkmamasını sağlar. Bu işlem belirlenen seanslara kadar sürer. Seansın süreleri uygulanan bölgeye ve cilde göre değişkenlik gösterir.

Kıl kökleri tamamen yok olana kadar süren tedavi boyunca doktorunuzun önerileni uymanızı tavsiye ederiz. Uzman hekiminizin önermediği kremleri ve ya herhangi bir müdahaleyi vücudunuzda uygulamamanız gerekmektedir. Daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız eğer bize ulaşabilirsiniz. Beklenmedik bir durum yaşıyorsanız eğer örneğin uygulanan bölgede kızarıklık süresi uzayı bölge daha kötüye gidiyor ise hemen dermatoloji uzamanı hekiminiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon