LAZER EPİLASYON SIRASINDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON SIRASINDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?

LAZER EPİLASYON SIRASINDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?

İstenmeyen tüylerinizden sir ağda, epilatör ve ya cımbız gibi materyaller ile geçici çözüm bulmaktan sıkıldığınızı düşünmekteyim. Peki, nedir bu istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolu? Lazer epilasyon yöntemini duymuş olmalısınız. Fakat lazer epilasyon sırasında acı hisseder miyim? Diye düşünmektesiniz. Bunun için sizlere biraz lazer epilasyon ile ilgili bir şeyler yazmak istedim. Şöyle başlamalıyım, biliyorsunuz ki Türkiye teknoloji alanında oldukça gelişmiş ve gelişmekte olan bir ülkedir. Bu durumdan ötürü yıllardır kullanılan lazer epilasyon yöntemi günümüzde sizlerin konforlu ve acısız bir şekilde yapılmasını sağlar.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Hiç acımayacak dersem çok doğru olmaya bilir. Ever acıyacak fakat ilk seanslarda bu acıyı hissedeceksiniz. Bu acı merak etmeyin çok korkutucu bir şey değildir. Şöyle düşünmelisiniz lazer epilasyona alışana kadar sinek ısırığı gibi bir acı hissedeceksiniz ve daha sonra hiçbir şey hissetmeden lazer epilasyon uygulamalarına devam edilecektir. Aynı ilk defa spor yapacak olan kişilerin spordan sonra vücutlarında ki kasların birden çalışmasından kaynaklı alışana kadar ağrılı bir hal alır.

Lazer epilasyonu ilk defa yaptıracak olan kişide de böyle geçici bir acı olacaktır. Sonuçta lazer epilasyonda tüy köklerinize müdahale edilecektir. Ama dediğim gibi teknolojinin gelişmesi ile lazer epilasyon cihazlarında bulunan soğutucu aparatı ile daha kolaylaşan bir tedavi süreci gerçekleşecektir. Lazer epilasyonunda bulunan soğutucu, uygulama sırasında lazer atışı öncesi, atış sonrasında ve atış sırasında cildiniz ile temas durumda tutularak lazer epilasyonun uygulanacak olan bölgesi soğutulur böylelikle derinizin üst kısmı lazerin ısısından korunacaktır.

Lazer epilasyonunda bulunan soğutucu sayesinde tüy köklerinde uygulanan etki de nispeten daha az hissedilecektir. Bir örnek vermek içinizi rahatlatacağını düşünmekteyim. Mesela dudak üzerindeki ince tüylerinizden kurtulmak istiyorsunuz.

Lazer epilasyonu yaptırmak için özen ile seçtiğiniz poliklinikliğin uzman doktorları tarafından yapılacak olan uygulamadan dudak üstünde bulunan ince tüy kökleri lazer epilasyonunun ışınlarına maruz kaldığında hiçbir şey hissetmeyeceksiniz. Tedavi sırasında lokal anestezi ya da ağrı keseci gibi ilaçlara ihtiyaç duymayacaksınız. Tekrardan söylemekte fayda olduğunu düşünerek lazer epilasyon sırasında lazer epilasyon cihazların yanında bulunan soğutucu sayesinde hiçbir ağrı ve acı hissetmeden hayatınızın kalitesini yükseltebileceksiniz.

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Es Epilasyon ve Güzellik

Etimesgut

devamını oku... Adres: İstasyon Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:8/2 Uğur Apartmanı Etimesgut-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: 2144.Sokak Beren Plaza No:14/11 Mustafa Kemal Mahallesi-Ankara

Marsel Beauty Bar

Etlik

devamını oku... Adres: İncirli Mahallesi General Dr. Teyfik Sağlam Caddesi No:76/6 Etlik-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon