LAZER EPİLASYON SIRASINDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON SIRASINDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?

LAZER EPİLASYON SIRASINDA ACI HİSSEDİLİR Mİ?

Yıllardır istenmeyen tüylerinizden geçici olarak kurtulmanın mücadelesini vermiş olmalısınız. Sir ağda, epilatör aleti ve cımbız gibi alet kullanarak istenmeyen tüylerinizden geçici olarak kurtuluyorsunuz. Fakat bir gün dışarı çıkacağınız zaman giymek istediğiniz kıyafetleri giyemediğinizi aslında daha iki hafta önce tüylerinizi aldığınız isyan etmişliğiniz muhakkak olmuştur. Ve artik bu istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanın bir yolunu bulmuşsunuz.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Fakat bu lazer epilasyonu uygulaması sizi korkutmaktadır. Lazer epilasyonu sırasında acı hisseder miyim şeklinde soruların kafanızda dolaştığını düşünmekteyim. Çünkü zamanında benimde kafamda bu tarz sorular dolaşıyordu. Ta ki artık canıma tak edip lazer epilasyon yaptırmak için özen ile seçtiğim güzellik merkezine gidip dermatoloji alanında uzman olan doktoruma lazer epilasyon yaptırmak istiyorum fakat lazer epilasyon sırasında acı hisseder miyim bilemiyorum ve korkuyorum dedi.

O da bana o kadar güzel açıkladı ki şimdi doktorumdan aldığım cevapları ve lazer epilasyon yaptırırken yaşadığım tecrübeleri sizin ile paylaşmak istiyorum. Lazer epilasyonu birinci günümde gerçekten çok heyecanlı ve tedirgindim. Doktorum beni çok konforlu bir koltuğa oturdu ve ardından lazer epilasyon yaptıracağın bölgedeki tüylere deneme amaçlı bir iki atış yaptı ve gördü ki lazer ışınları tüy köklerimi görmüyor. Ve tüylerimin olması gerektiğinden ince olduğunu söyledi. Sonrasında lazer epilasyon uygulamasına başlayabilmek için lazer epilasyonu yaptıracağım bölgeyi jilet yardımı ile tıraşladı ve ardından bir jel sürerek uygulamaya başladık.

Lazer epilasyonu cihazları bizlerin tüy yapısına ve cilt rengine göre seçilmektedir. Ve lazer epilasyon cihazında bulunan soğutucu aparatı sayesinde hiç bir ağrı ve acı hatta yanma hissi hissetmeden lazer epilasyon uygulamasını gerçekleştirdik. Ve gerçekten korkularım oldukça gereksiz olduğunu ilk seansta anladım. Kesinlik ile lazer epilasyonunda hiç bir acı hissetmeyeceksiniz. Sadece ilk seanslarınızdan sonra lazer epilasyon yapılan bölgede hafif kızarıklıklar görülüyor ve bunlar ciddi kızarıklıklar değildir.

Doktorum zaten bunlar ile karşılaşacağımı söylediği için içim oldukça rahattı. Seanslarıma düzenli olarak gittiğimden ötürü oldukça güzel sonuçlar alarak lazer epilasyon uygulama tedavimi bitirdim. Artik istenmeyen tüylerimden sonsuza dek kurtuldum. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak sizinde hakkınız. En yakin zaman da en yakın güzellik merkezine uğramayı ihmal etmeyiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon