LAZER EPİLASYON SONRASI GÜNEŞE ÇIKILIR MI?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON SONRASI GÜNEŞE ÇIKILIR MI?

LAZER EPİLASYON SONRASI GÜNEŞE ÇIKILIR MI?

Yıllardır uygulanan lazer epilasyon uygulaması Türkiye'de uygulanalı uzun zaman olduğunu söyleyebilirim. Lazer epilasyon uygulaları ülkemizde oldukça tercih edilmektedir. Yıllardır istenmeyen tüylerimizden sir ağda, epilastör aleti ve cımbız gibi yöntemler ile acılı ve ağrısız bir şekilde kurtulmak için çok uğraştık. Peki tamamen kurtulabildik mi? Hayır tabii ki de.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer EpilasyonHer ay hep aynı çileyi çekmiş durumdayız. Ama artık yeter demek gerektiğini düşünmüyor musunuz artık. Tabii ki de düşünüyorsunuz fakat cesaret mi edemiyorsunuz? Merak etmeyin lazer epilasyon uygulamaları oldukça acısız ve ağrısız bir tedavi yöntemi olmak ile birlikte oldukça rahat, konforlu ve tabii ki ağrısız, acısız bir yöntemdir. Herkes istenmeyen rahatsız edici tüylerden kurtulmak ister. Bunun için ilk adım olarak yapılması gereken semtinizde ki en yakın güzellik merkezine gidip oldukça iyi araştırma yapmalısınız.

Lazer epilasyon tedavisini kesinlik ile uygulayacak olan kişi çok önemlidir. Özen ile araştırmalısınız. Lazer epilasyon yapacak olan kişinin dermotoloji alanında oldukça uzman olması gerektiğini söylemeden geçemeyeceğim. Sonuç olarak istemediğiniz tüylerinizden kurtulmak için bu tedavi yöntemini seçiyorsunuz ve istenmeyen tüylerinizden kurtulayım derken cildinizde çeşitli lekeler veya yaraların çıkması sizleri oldukça üzer. Bu yüzden kendinizi bu işi bilen kiişilere emanet etmelisiniz.

Lazer epilasyonu uygulamasında lazer ışınlarından korunabilmeniz için koruyucu gözlük verilecektir. Lütfen bu gözlüğü takmayı unutmayınız. Ayrıyeten uzman doktorunuzunda bu gözlükten kullanması gerekecektir.

Lazer epilasyonu yaptıracağınız olan bölgenin büyüklüğüne ve tüy yapısına göre çeşitli seansları ve seans aralıkları bulunmaktadır. Ve lazer epilasyon yaptırdıktan sonra güneşe çıkmanız gerekecekse eğer korunmanız gerektiğini söylemem gerek. Bunun sebebi ise güneş ışınları cildinizin pigmentlerini harekete geçirerek cildinizin daha koyu olmasına sebep olmaktadır. Bu nedenden ötürü lazer ışınları tüy köklerinizdeki pigmentleri göremeyecektir. Teknolojinin gelişmesi ile bu sorun ortadan kalksada yine de dikkatli olmak gerekmektedir.

Lazer epilasyon uygulamasından sonra güneş ışınlarına maruz kalacağınız zaman özellik ile yüz bölgesi, omuz bölgesi ( bu bölgeler genel olarak güneşi fazlası ile çekmektedir.) gibi bölgelere en az 30 faktör olacak şekilde güneş koruyucu krem sürmeniz gerekmektedir. Kısacası lazer epilasyon uygulamasından sonra güneşe çıkabilirsiniz. Fakat güneşlenmemek şartı ve koruyucu krem kullanmak şartı ile. Çünkü lazer epilasyon uygulması kendi cilt renginizde oldukça daha başarılı sonuçlar almanızı sağlayacağını söylemeliyim.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon