LAZER EPİLASYON TEDAVİSİ SONRASINDA İZ KALIR MI?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON TEDAVİSİ SONRASINDA İZ KALIR MI?

LAZER EPİLASYON TEDAVİSİ SONRASINDA İZ KALIR MI?

Lazer epilasyonu tedavisini mutlaka duymuşsunuzdur. İstenmeyen tüylerle başa çıkmak tüm kadınların hatta erkeklerin de büyük bir sorunu olmaya devam ediyor. Yapışkan ağdaları kullanmak cildinizi beslemiyor sadece birkaç hafta sonra daha kuvvetli bir biçimde çıkmasına neden oluyor. Kullanılan epilasyon aletleri ise sadece canınızı yakmak ile kalmayıp cildinizi tahriş ediyor. Kullanılan jilet aletleri ise birkaç gün sonra istenmeyen tüylerinizin daha sert ve çabuk büyümesine sebep oluyor.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Tüm bunlara rağmen hala lazer epilasyon tedavisini denemediyseniz eğer hemen denemenizi tavsiye ederiz. Böylece istenmeyen tüylerden bu kadar zahmete katlanmamış ve kesin sonuca ulaşmış oluyorsunuz. Nasıl mı? Lazer epilasyon tedavisi lazer ışın ileri ile cildinizin en alt tabakasına inmeyip sadece kıl köklerine nüfuz ederek mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

En önemli konulardan bir tanesi de lazer epilasyon tedavisinden sonra cildinizde izin kalıp kalmayacağı sorusu. Çok merak edilen bu konu birçok insanın da ilgisini çekmektedir. Lazer epilasyon öncesinde, lazer epilasyonu sürecinde ve lazer epilasyon sırasında yapılması gereken adımları izlemeniz gerekmektedir. Lazer epilasyon öncesinde iyi bir araştırma yapmanız gerekmedir. Lazer epilasyonu tedavisi için güvenilir polikliniklerde tedavi olmanız gerekmektedir. Kullanılan makine ve aletlerin hijyenik ve bakımı yapılmış olması gerekmektedir. Eğer var olan aletler eski ve bakımsız ise lazer epilasyon tedavinizi başka bir poliklinikte daha hijyenik ve olanakları fazla olan bir yeri tercih etmeniz de fayda var aksi taktirde beklenmedik sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Lazer öncesi solaryuma gitmeyiniz ve güneşlenmeyiniz. Güneş ışınlarından korunmanız gerekmektedir. Koyu olan cilt renginizde değişim olacağından kaynaklı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Lazer epilasyon sırasında uzman doktorlarınızın tavsiyesine uymak ve onların belirlediği biçimde yol almak işinizi kolaylaştıracaktır. Lazer epilasyon tedavisi sonrası cildinizde kızarıklıklar kabarıklıklar oluşması olası bir durumdur. Bu gibi durumlarda uzman doktorunuzun tavsiye ettiği ürünleri aksatmadan kullanmanız gerekmektedir. Tedavinizi yaz aylarında uygulamamanızı tavsiye ederiz. Çünkü zararlı güneş ışınlarına maruz kalabilir ve cildinizde lekeler oluşmasına sebebiyet verebilirsiniz. Kısacası lazer epilasyon tedavisinde eğer bu tip sorunlar ile karşı karşıya değilseniz cildiniz de her hangi bir ize rastlanmayacaktır. Sadece birkaç günlük bir kızarıklık oluşabilir. Ancak sonrasında her hangi bir ize rastlanmaz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon