LAZER EPİLASYON UZMANINIZI DOĞRU SEÇİN

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON UZMANINIZI DOĞRU SEÇİN

LAZER EPİLASYON UZMANINIZI DOĞRU SEÇİN

Eğer Ankara 'da yaşıyorsanız ve lazer epilasyon yöntemini uygulamaya karar vermek üzereyseniz, eminiz bunun için uzun süredir araştırmalarda bulunuyorsunuzdur. Böylece artık cilt tipinizin ne olduğunu, hatta lazer epilasyon uygulanmadan önce ve sonra nelere dikkat etmeniz gerektiğini de biliyorsunuzdur. Elbette tüm bu aşamaları geçtikten sonra geriye kalan kısım, bu uygulamayı nerede ve hangi uzmana yaptıracağınızdır. Peki, ama iyi bir lazer epilasyon uzmanını nasıl bulabilirsiniz? Bu uygulamaya devam ettiğiniz seanslar boyunca emin ellerde olduğunuzu nasıl bilebilirsiniz?Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
İşte geriye kalan bu soruların cevaplarını da aşağıda hazırladığımız bazı tavsiyeler ile çözüme kavuşturacağınızı umuyoruz.

FİYATA GÖRE KARAR VERMEYİN

Ankara'da bulunan lazer epilasyon merkezleri ile iletişime geçtiğiniz de eminiz ki size belirli bir fiyat aralığında ücretler sunulacaktır. Ancak içlerinden en düşük ücretli olanı seçmek doğru bir yaklaşım olmaz. Elbette bütçenizi göz önüne alırken, aynı zamanda sizin lazer epilasyondan beklentiniz ve buna uygun bir hizmet alacağınızı bilmeniz gerekir. Diğer tekliflere göre nispeten daha ucuz olan bir ücret, sizin ihtiyacınız olan uygulamayı karşılamıyor olabilir. Bu konuda içgüdüsel olarak verebileceğiniz en doğru tepki, gerçek olamayacak kadar düşük bir teklif aldığınızda bunun sizin beklentilerinizden de düşük olduğunu hissedip sizin ihtiyacınızı karşılayamayacağını zaten bilmeniz olmalıdır.

UZMANLARIN TECRÜBELERİNİ SORMAKTAN ÇEKİNMEYİN

Lazer epilasyon yöntemi oldukça güvenli ve etkili bir yöntem olsa da, cildinizde oluşabilecek yanık veya çizikler gibi potansiyel sorunları da taşıyabilmektedir. Ancak iyi eğitimli ve tecrübeli bir uzman zaten bu riskleri sizinle paylaşacak ve bu riski en aza indirmek için gerekli önlemleri mutlaka alacaktır.

KENDİNİZİ RAHAT HİSSEDİN

Lazer epilasyon tedavisine başlamadan önce, aklınızda olan tüm soruları sorduğunuzdan ve uygulamayı gerçekleştirecek uzmanla da iyi bir iletişiminiz olduğundan emin olun. Eğer sizin sorduğunuz sorulardan, uzmanın rahatsızlık duyduğunu veya ters cevaplar vermeye başladığını hissederseniz mutlaka oradan uzak durun ve sizi dinleyecek ve yardımcı olacak bir başkasını bulmaya çalışın.

SİZ SORULAN SORULARI DA NOT EDİN

Lazer epilasyon tedavilerinde sadece sizin sorduğunuz sorular kadar, uygulamayı yapacak olan kurumun veya uzmanında soruları olacaktır. Bu sorular genellikle yaşam tarzınız, güneşte kaldığınız süreler, varsa kullandığınız ilaçlar, hamilelik durumunuz ve daha önce uyguladığınız epilasyon yöntemleri ile ilgili olacaktır. Aynı zamanda size sorulan soruları ve cevapları da bir not defterine yazarak, kendi seans kaydınızı da tutmuş olabilirsiniz.

LAZER EPİLASYON MERKEZİNİN KALİTESİ

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kurumun hijyen düzeyidir. Zaten en başında tanışmaya gittiğinizde, bekleme odaları, seans odaları ve genel konumu, size bununla ilgili bir fikir vermiş olacaktır. Dolayısıyla bunun tespitinde fazla zorlanmazsınız. Siz de seanslar arasında cihazların ve odanın temizlendiğinden emin olmak için bazı soruları uzmanınıza yöneltebilirsiniz.

Görüldüğü gibi dikkat edilmesi gereken noktalar genellikle karşılıklı güvene, saygı ve tecrübeye dayalı konulardır. Bu yüzden, sizler de mümkün olduğunca zamanınızı geniş kullanıp, kararınızın olgunlaşmasını beklemek için yukarı da bahsedilen başlıkları referans alın ve en doğru kararı verdiğinizden emin olarak seanslara başlayın.

Green Güzellik Salonu

Kızılay

Green Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Cansu Özdemir Uzman estetisyen Usta öğretici -
Green Güzellik Salonu
müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, sizin her konuda konforunuzu amaçlayan salonuyla, her türlü memnuniyetinizi amaçlayan kadrosu ile birlikte Ankara Kızılay'da ziyaretinizi beklemektedir.

Alanında uzmanlaşmış, eğitimini almış ve bu bilgilerini tecrübeleriyle harmanlamış sıcak, samimi kadrosu sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyecek ve adeta ayaklarınızı yerden keseceğiz. Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde bu kapıdan yüzünüzü güldürmeden sizi göndermemeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden sizleri birebir hizmet anlayışı ile yakından takip edip, ihtiyaçlarınızı ve sizi neyin memnun edeceğini keşfedip, işimize bu şekilde devam ediyoruz.

Green Güzellik Salonu tamamen sizin konforunuzu düşünerek tasarlanmış bir mekan olmakla birlikte bekleme salonundan, uygulama odalarına kadar her kısmında sizi Ankara'dan birkaç saatliğine de olsa uzaklaştırabilecek, sizi dinginliğe ulaştırabileceğiz. Çalışan kadromuz da tamamen sizin konforunuzu düşündüğünden sizin için en rahat olan ne ise o şekilde davranılacaktır. Aynı zamanda bu kadar konforun yanında kendinizi yabancı bir yerde değil, evinizde hissetmenizi de sağlayabiliyoruz. Evinizden tek farkı kendi kendinize değil, bizim size hizmet ediyor olmamız olacaktır.

Kesinlikle herhangi bir uygulamanın alanında uzmanlaşmamış bir çalışan tarafından yapılması mümkün değildir. Her isteğiniz, isteğinizin alanına göre farklı kişilerce gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın güler yüzlü olması ve samimiyeti sayesinde kendinize yakın birilerini bulabilecek kendi kültürünüzden kişilerce hizmet görebileceksiniz. Bunun sebebi ise sizin kültürünüzden olmayan veya sizi az çok tanıyamamış, tarzınızı bilmeyen birinin sizin istediğinizi de tam olarak anlayamayacak olmasıdır. Bu yüzden çalışanlarımızı da bu prensiplere bağlı olarak eğitmeye devam ediyoruz.

Tamamen sizin memnuniyetinizi amaçladığımızdan hijyen bizim olmazsa olmazımız. Green Güzellik Salonu'na geldiğinizde her şeyi steril bir şekilde göreceksiniz. Çünkü hijyenik bir ortamda yapılmış güzellik işleminin sizin için hiçbir faydası yoktur. Zaten hijyenik olmasak “konfor" prensibimiz ile de çelişmiş olacağımızdan kendi kendimizle çelişmek yerine bu konuya da oldukça dikkat ediyoruz.

Baktığınız zaman Ankara'nın Kızılay gibi bir semtinde bulunan Green Güzellik Salonu'nda bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut. Yeter ki siz güzelliğinizi keşfetmek isteyin. Çünkü biz tecrübelerimizden biliyoruz ki, her kadın güzeldir. Biz sadece o güzelliği ortaya çıkarmada sizlere yardımcı olan bireyleriz.


devamını oku...
Adres: Kocatepe mah. Meşrutiyet caddesi No: 26/11 kat 6 Kızılay Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Petunya Güzellik Salonu

Sincan

PETUNYA GÜZELLİK & KUAFÖR SALONU "Her Kadın Çiçektir Bakım İster" sloganıyla 8 Mart 2016'dan beri Sincan merkezde SADECE BAYANLARA ÖZEL, Tamamı bayan personelimizle Güzellik & Kuaför Salonu olarak hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz, müşteri memnuniyeti, sağlığı, güvenliği, ihtiyacı olan hizmeti profesyonelce alabilmesi için güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman, deneyimli kadromuz ile hijyenik bir ortamda sağlıktan ve doğallıktan ödün vermeden, yüksek kalite ve standartlarda güzelliğinize güzellik katmak esas HEDEFİMİZDİR.

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve cilt bakım ürünleri ile güzelliğinizi ve mutluluğunuzu kalıcı kılmak için BİZ BURADAYIZ...

Yakınımızda katlı otopark vardır. Salonumuz 1.katta olup bekleme ve sigara bölümümüz vardır.
Sincan merkezde cadde üzerindeyiz ulaşım sıkıntısı yoktur.
Salonumuza 10 yaş üzeri erkek alınmamaktadir.

Kişiye özel tek kullanımlık ağda, manikür, pedikür, işlemleri tercihinizdir.
Salonumuzda gelin, kına nişan türban tasarımı yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Atatürk Mah. Ankara Cad. 52/3 Sincan - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon