LAZER EPİLASYON UZMANINIZI DOĞRU SEÇİN

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON UZMANINIZI DOĞRU SEÇİN

LAZER EPİLASYON UZMANINIZI DOĞRU SEÇİN

Eğer Ankara 'da yaşıyorsanız ve lazer epilasyon yöntemini uygulamaya karar vermek üzereyseniz, eminiz bunun için uzun süredir araştırmalarda bulunuyorsunuzdur. Böylece artık cilt tipinizin ne olduğunu, hatta lazer epilasyon uygulanmadan önce ve sonra nelere dikkat etmeniz gerektiğini de biliyorsunuzdur. Elbette tüm bu aşamaları geçtikten sonra geriye kalan kısım, bu uygulamayı nerede ve hangi uzmana yaptıracağınızdır. Peki, ama iyi bir lazer epilasyon uzmanını nasıl bulabilirsiniz? Bu uygulamaya devam ettiğiniz seanslar boyunca emin ellerde olduğunuzu nasıl bilebilirsiniz?Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
İşte geriye kalan bu soruların cevaplarını da aşağıda hazırladığımız bazı tavsiyeler ile çözüme kavuşturacağınızı umuyoruz.

FİYATA GÖRE KARAR VERMEYİN

Ankara'da bulunan lazer epilasyon merkezleri ile iletişime geçtiğiniz de eminiz ki size belirli bir fiyat aralığında ücretler sunulacaktır. Ancak içlerinden en düşük ücretli olanı seçmek doğru bir yaklaşım olmaz. Elbette bütçenizi göz önüne alırken, aynı zamanda sizin lazer epilasyondan beklentiniz ve buna uygun bir hizmet alacağınızı bilmeniz gerekir. Diğer tekliflere göre nispeten daha ucuz olan bir ücret, sizin ihtiyacınız olan uygulamayı karşılamıyor olabilir. Bu konuda içgüdüsel olarak verebileceğiniz en doğru tepki, gerçek olamayacak kadar düşük bir teklif aldığınızda bunun sizin beklentilerinizden de düşük olduğunu hissedip sizin ihtiyacınızı karşılayamayacağını zaten bilmeniz olmalıdır.

UZMANLARIN TECRÜBELERİNİ SORMAKTAN ÇEKİNMEYİN

Lazer epilasyon yöntemi oldukça güvenli ve etkili bir yöntem olsa da, cildinizde oluşabilecek yanık veya çizikler gibi potansiyel sorunları da taşıyabilmektedir. Ancak iyi eğitimli ve tecrübeli bir uzman zaten bu riskleri sizinle paylaşacak ve bu riski en aza indirmek için gerekli önlemleri mutlaka alacaktır.

KENDİNİZİ RAHAT HİSSEDİN

Lazer epilasyon tedavisine başlamadan önce, aklınızda olan tüm soruları sorduğunuzdan ve uygulamayı gerçekleştirecek uzmanla da iyi bir iletişiminiz olduğundan emin olun. Eğer sizin sorduğunuz sorulardan, uzmanın rahatsızlık duyduğunu veya ters cevaplar vermeye başladığını hissederseniz mutlaka oradan uzak durun ve sizi dinleyecek ve yardımcı olacak bir başkasını bulmaya çalışın.

SİZ SORULAN SORULARI DA NOT EDİN

Lazer epilasyon tedavilerinde sadece sizin sorduğunuz sorular kadar, uygulamayı yapacak olan kurumun veya uzmanında soruları olacaktır. Bu sorular genellikle yaşam tarzınız, güneşte kaldığınız süreler, varsa kullandığınız ilaçlar, hamilelik durumunuz ve daha önce uyguladığınız epilasyon yöntemleri ile ilgili olacaktır. Aynı zamanda size sorulan soruları ve cevapları da bir not defterine yazarak, kendi seans kaydınızı da tutmuş olabilirsiniz.

LAZER EPİLASYON MERKEZİNİN KALİTESİ

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kurumun hijyen düzeyidir. Zaten en başında tanışmaya gittiğinizde, bekleme odaları, seans odaları ve genel konumu, size bununla ilgili bir fikir vermiş olacaktır. Dolayısıyla bunun tespitinde fazla zorlanmazsınız. Siz de seanslar arasında cihazların ve odanın temizlendiğinden emin olmak için bazı soruları uzmanınıza yöneltebilirsiniz.

Görüldüğü gibi dikkat edilmesi gereken noktalar genellikle karşılıklı güvene, saygı ve tecrübeye dayalı konulardır. Bu yüzden, sizler de mümkün olduğunca zamanınızı geniş kullanıp, kararınızın olgunlaşmasını beklemek için yukarı da bahsedilen başlıkları referans alın ve en doğru kararı verdiğinizden emin olarak seanslara başlayın.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon