LAZER EPİLASYON`DA BİR SEANSTA TÜYLERDEN KURTULMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON`DA BİR SEANSTA TÜYLERDEN KURTULMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

LAZER EPİLASYON`DA BİR SEANSTA TÜYLERDEN KURTULMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

Lazer epilasyonuygulamaları günümüzde en iyi cihaz tedavisi olduğunu söyleyebilirim. İstenmeyen tüylerinizden lazer epilasyon uygulamaları sayesinden kalıcı çözüme ulaştığınızı sizlere söyleyerek istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın bir yolu olduğunu haber verebilirim. Lazer epilasyon uygulamalarında, tüy köklerinizin lazer ışınları ile yakılarak yeniden köklerden tüylerin oluşma dirençlerini azaltmaktadır. Tabi ki de bu tek bir kere lazer epilasyon uygulamasına gidip istenmeyen tüylerinizden biranda kurtulamazsınız.


Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyonu uygulamasında tedavi olacağınız bölgenin genişliği ve tüy yapınızın cinsine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak en geniş bölge olan sırtımızın lazer epilasyon uygulama tedavisi yaklaşık olarak 8 ile 9 seansta bitmektedir. Yüz bölgesinin seans sayısı ile yaklaşık olarak 4 ile 5 seans arasındadır. Koltuk altı ve tüm bacak bölgelerinin ortalama seans sayısı 5 ile 6 seans aralarındadır. Bikini ve genital bölge epilasyon uygulaması seans sayısı da 5 ile 6 seans aralarında değişiklik göstermektedir. Bu seans değişiklikleri tabi ki de sizlerin cilt yapısına, tüy cinsine ve tüy yapınıza göre değişmektedir.

Bir de lazer epilasyon yapılacak olan bölgenin genişliğine ve darlığına, küçüklüğüne göre değişmektedir. Fakat tek seansta kesinlik ile istediğiniz sonucu almanız çok zordu. En az 2 ve ya 3 seansta istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Fakat bu da tüy yapınızın oldukça mükemmel yani lazer epilasyonda uygulanacak olacan lazer ışınlarının görebileceği şekilde olursa 2 ve ya 3 seansta istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Diğer türlü kesinlik ile zor olacağını söyleyebilirim. Ve tabi ki de lazer epilasyon uygulamasında seanslarınızın aralıkları 1 ile 2 ay arasında yapılacak olan bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ve bu seanslarınız kesinlik ile kaçırmamanız gerekmektedir.

Hem istediğiniz sonucu almak gecikir hem de istenmeyen tüyleriniz lazer epilasyonu tedavi gördüğünüz süreçte çıkmaya devam edeceğinden ötürü ve sizlerin o bölgelere sir ağda, cımbız ve ya epilatör aleti gibi materyaller ile alamayacağınız için seanslarınızı kaçırmamalısınız. Seans aralıklarında sir ağda, cımbız ve ya epilatör aleti gibi materyalleri kullanmamanız sizlere önerilecektir. Çünkü bu tür materyaller tüy köklerinize oldukça zarar verdiğinden ötürü yapılacak olan lazer epilasyon uygulamaları seansları boşa gidebilir. Bu sebepten ötürü kesinlik ile bu materyallerden seans aralarınızda uzak durmanız gerekmektedir. Son olarak lazer epilasyon için gideceğiniz güzellik merkezlerini özen ile seçmeniz gerekmektedir. Ve ayrıyeten lazer epilasyonunuzu uzman doktorlar tarafından yapılmasına dikkat etmeniz gerektiği gibi doktorunuz öneri ve tavsiyelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Green Güzellik Salonu

Kızılay

Green Güzellik Salonu - KIZILAY GÜZELLİK SALONU

Cansu Özdemir Uzman estetisyen Usta öğretici -
Green Güzellik Salonu
müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, sizin her konuda konforunuzu amaçlayan salonuyla, her türlü memnuniyetinizi amaçlayan kadrosu ile birlikte Ankara Kızılay'da ziyaretinizi beklemektedir.

Alanında uzmanlaşmış, eğitimini almış ve bu bilgilerini tecrübeleriyle harmanlamış sıcak, samimi kadrosu sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyecek ve adeta ayaklarınızı yerden keseceğiz. Müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde bu kapıdan yüzünüzü güldürmeden sizi göndermemeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden sizleri birebir hizmet anlayışı ile yakından takip edip, ihtiyaçlarınızı ve sizi neyin memnun edeceğini keşfedip, işimize bu şekilde devam ediyoruz.

Green Güzellik Salonu tamamen sizin konforunuzu düşünerek tasarlanmış bir mekan olmakla birlikte bekleme salonundan, uygulama odalarına kadar her kısmında sizi Ankara'dan birkaç saatliğine de olsa uzaklaştırabilecek, sizi dinginliğe ulaştırabileceğiz. Çalışan kadromuz da tamamen sizin konforunuzu düşündüğünden sizin için en rahat olan ne ise o şekilde davranılacaktır. Aynı zamanda bu kadar konforun yanında kendinizi yabancı bir yerde değil, evinizde hissetmenizi de sağlayabiliyoruz. Evinizden tek farkı kendi kendinize değil, bizim size hizmet ediyor olmamız olacaktır.

Kesinlikle herhangi bir uygulamanın alanında uzmanlaşmamış bir çalışan tarafından yapılması mümkün değildir. Her isteğiniz, isteğinizin alanına göre farklı kişilerce gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın güler yüzlü olması ve samimiyeti sayesinde kendinize yakın birilerini bulabilecek kendi kültürünüzden kişilerce hizmet görebileceksiniz. Bunun sebebi ise sizin kültürünüzden olmayan veya sizi az çok tanıyamamış, tarzınızı bilmeyen birinin sizin istediğinizi de tam olarak anlayamayacak olmasıdır. Bu yüzden çalışanlarımızı da bu prensiplere bağlı olarak eğitmeye devam ediyoruz.

Tamamen sizin memnuniyetinizi amaçladığımızdan hijyen bizim olmazsa olmazımız. Green Güzellik Salonu'na geldiğinizde her şeyi steril bir şekilde göreceksiniz. Çünkü hijyenik bir ortamda yapılmış güzellik işleminin sizin için hiçbir faydası yoktur. Zaten hijyenik olmasak “konfor" prensibimiz ile de çelişmiş olacağımızdan kendi kendimizle çelişmek yerine bu konuya da oldukça dikkat ediyoruz.

Baktığınız zaman Ankara'nın Kızılay gibi bir semtinde bulunan Green Güzellik Salonu'nda bir güzellik salonundan isteyebileceğiniz her şey mevcut. Yeter ki siz güzelliğinizi keşfetmek isteyin. Çünkü biz tecrübelerimizden biliyoruz ki, her kadın güzeldir. Biz sadece o güzelliği ortaya çıkarmada sizlere yardımcı olan bireyleriz.


devamını oku...
Adres: Kocatepe mah. Meşrutiyet caddesi No: 26/11 kat 6 Kızılay Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Petunya Güzellik Salonu

Sincan

PETUNYA GÜZELLİK & KUAFÖR SALONU "Her Kadın Çiçektir Bakım İster" sloganıyla 8 Mart 2016'dan beri Sincan merkezde SADECE BAYANLARA ÖZEL, Tamamı bayan personelimizle Güzellik & Kuaför Salonu olarak hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz, müşteri memnuniyeti, sağlığı, güvenliği, ihtiyacı olan hizmeti profesyonelce alabilmesi için güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman, deneyimli kadromuz ile hijyenik bir ortamda sağlıktan ve doğallıktan ödün vermeden, yüksek kalite ve standartlarda güzelliğinize güzellik katmak esas HEDEFİMİZDİR.

Gelişmiş cihaz teknolojisi ve cilt bakım ürünleri ile güzelliğinizi ve mutluluğunuzu kalıcı kılmak için BİZ BURADAYIZ...

Yakınımızda katlı otopark vardır. Salonumuz 1.katta olup bekleme ve sigara bölümümüz vardır.
Sincan merkezde cadde üzerindeyiz ulaşım sıkıntısı yoktur.
Salonumuza 10 yaş üzeri erkek alınmamaktadir.

Kişiye özel tek kullanımlık ağda, manikür, pedikür, işlemleri tercihinizdir.
Salonumuzda gelin, kına nişan türban tasarımı yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Atatürk Mah. Ankara Cad. 52/3 Sincan - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon