LAZER EPİLASYON’DA TEN RENGİ ÖNEMLİ MİDİR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYON’DA TEN RENGİ ÖNEMLİ MİDİR?

LAZER EPİLASYON'DA TEN RENGİ ÖNEMLİ MİDİR?

Lazer Epilasyon'da Ten Rengi Önemli Midir? Evet bir çok durum için geçerli olduğu gibi lazer epilasyonda da ten rengi faktörü oldukça önemli bir konudur. Eğer cildinizin rengi açık ise ve kıl köklerinizin rengi koyu ise rahatlık ile size lazer epilasyonu ile tedavi yöntemini önerebiliriz. Hiçbir sorun yaşamamak ile birlikte kısa bir sürede tedavinizi sonuçlandıra bilirsiniz. Lazer epilasyon uygulanan bölgeye ve yere göre net vuruş sağlana bilir. Vurulan net sonuçlar sonucu lazer epilasyon bölgesi üç dört seansta tedavi sürecinizi sonlandırabilirsiniz. Üstelik yapılan lezar epilasyon tedavisini kabiliyetli uzman doktorlarımız sayesinde tek seansı yirmi otuz dakikada tamamlayabilirsiniz.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon
Cilt renginiz açık ancak kıl kökleriniz de sarı kırmızı ve ya beyaz ise kıl köklerine ulaşmak oldukça güçtür. Çünkü lazer ışınları epilasyon sırasında kıl köklerini ulaşamaz. Ne kadar yüksek dozda da uygulansa cildinizde ki kıl köklerine ulaşmak o kadar güç olur. Lazer tedavisinde uygulanan bölgeye göre yine değişkenlik gösterir. Eğer zorlu bir bölge de ise kıl köklerine ulaşmamızda ayrıca güçtür. Açık renkte ki kıl köklerinize lazer tedavisinden önce jilet uygulaması yapılabilir. Yine dekesin çözümü olmayabilir ancak uzman doktorunuzun tavsiyesi bu dönemde dinlenmelidir ve uygulanmalıdır. Eğer jilet işe yaramıyor ise lazer tedavisi uygulanmaz. Çünkü cilt yapısı ve cilt rengi buna pek müsait olmayabilir.

Eğer cildinizin rengi koyu ise yine sıkıntılıdır. Kıl köklerinizin de koyu olması zorunludur. Eğer lazer ile epilasyon tedavisinden önce solaryuma gidecekseniz ve yaz tatili sonunda gidecekseniz. Solaryuma gitmemenizi tavsiye ederiz. Güneşle bronzlaştıysanız eğer cilt renginiz geri dönene kadar belemek durumundasınız. Lütfen lazer epilasyonu öncesi solaryuma gitmeyiniz.

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon