LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

Eğer çalışan bir iş kadını iseniz ve ya yoğun bir insansınız istenmeyen tüylerinizden kurtulmak işkence gibi gelebilir. Bu sadece sizin için işkence değil cildinizin işkence hali de olabilir. Eğer sır ağdaya başvuruyorsanız cildinizin nasıl tahriş olduğunu çıplak gözle görebilirsiniz. Estetik açıdan pürüzsüz bir vücuda kavuşmak çoğu insanın isteklerindendir. İstenmeyen tüylerin sık sık çıkması ve ne yöntem uygularsanız uygulayın tamamen kurtulamayacağınızın farkındasınız ancak üzülmeyin istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulmamanız mümkündür.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon tedavisi ile istenmeyen tüylerinize veda edebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte zararsız ve acısız bir biçimde istenmeyen tüylerinizden kurtula bilirsiniz. Yeni bir yöntem olan lazer epilasyonu son süreçte oldukça yaygın ve gelişmiş bir teknoloji ile karşınıza çıkıyor. Lazer epilasyon tedavisi yaptırmaya karar veren çoğu insanın merak ettiği soruları cevaplandıracak olursak bunlardan bir tanesi Lazer Epilasyonun Zararı Var Midir konusudur. Çok merak konusu olan bu soru birçok insanın aklında soru işareti yaratıyor. Lazer türlerinin birçok çeşidi vardır. Ancak vücudunuza uygulanan lazer epilasyon direk kıl köklerinize etki eder bu yüzden zararlı diyemeyiz. Seçeceğiniz poliklinikler bu durumda çok etkilidir.

Bilinmedik ve fiyat politikası düşük olan sağlık güzellik merkezlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz bu tercih hayatınızda ciddi sorunlar gerçekleştirebilir. Gideceğiniz polikliniklerde önceden dermatoloji uzmanı doktorumuz ile görüşmenizi ve konu hakkında detaylı bir bilgi almanızı tavsiye ederiz. Lazer epilasyonu cihazları her bölgeye göre çeşitlilik göstermektedir. Bu sebep ile kullanılan cihazlar hakkında önceden bilgi almanızı ve araştırmanızı tavsiye ederiz. Lazer ışınları kıl kökleri hariç vücudunuzun herhangi bir bölgesine asla zarar vermez. Direk olarak kıl kokunuzu algılar ve ona göre harekete geçer, bundan emin olabilirsiniz. Eğer yine bir takım sorularınız var ise doktorumuz ile görüşmelisiniz.

Lazer epilasyon sürecinde ve ya sonrasında bir kaç saat süresince kızarıklık ve kabarıklık olabilir bu durum sizi korkutmasın. Ancak kızarıklık ve kabarıklık süresi bir kaç gün ise hemen müdahale edilmesi gerekebilir. Bu yüzden doktorunuzun tavsiyesine lütfen kulak asın. Uzman doktorunuzun tavsiyesi içerisinde nemlendirici kullanabilirsiniz. Onun dışında herhangi bir ürün kullanmayınız. Eğer doktorunuz onaylar ise kozmetik ürünü kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır.

Ozon Estetik Güzellik Akademisi

Eryaman

2013 de kurulan salonumuz Eryaman Altay mahallesindedir. siz değerli danışanlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak, sizleri hijyenik koşullarda, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla sizleri güzel hissettirmek ve bundan mutlu ayrılmanızı sağlamak temel hedefimizdir. Yine Eryaman bölgesinde Akademimiz olup bu sektör eğitimli uzmanlar yetiştirmekteyiz. Salonumuz aile ortamı olup, keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Ayak bakımı , manikür, ipek kirpik, lifting, protez tırnak, kalıcı makyaj, cilt bakımı, depilasyon, masaj ,bölgesel incelme, lazer vb birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız mutlaka salonumuza bekliyoruz. GEÇ KALMA GENÇ KAL.devamını oku... Adres: Altay Mahallesi 27.Cadde No: 17 1. Etap Eryaman - Ankara

Jasminn Beauty Club

Batıkent

devamını oku... Adres: Ergazi Mahallesi Cengiz Aytmotov Caddesi No:19/AC Batıkent-Ankara

Ayşe Aldemir LA BEAUTÈ

Çukurambar

devamını oku... Adres: Dumlupınar Bulvarı 9/A YDA Center A2 Blok Kat:4 No:98 Çukurambar-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Funda Topraksoy Beauty Vip

Mamak

devamını oku... Adres: Tıp Fakültesi Caddesi Saimekadın Mahallesi Nokta AVM içi 1. Kat 35/16 Abidinpaşa Mamak-Ankara

Neslihan Sofu Beauty

Mustafa Kemal Mahallesi

Ben Neslihan Sofu 30 Eylül 2021 yılında güzellik sektörüne giriş yaptım. Vizyonumuz her geçen gün daha da büyüyen güzellik sektöründe yenilikleri takip ederek danışanlarımıza en iyi hizmeti vermek, merkezimiz Mustafa Kemal Mahallesi 2144 sokak Beren plaza'da hizmet vermektedir.

Neslihan Sofu Beauty'de hydrofacial cilt bakımı, klasik cilt bakımı, akne bakımı, leke giderme bakım ve protokolleri anti aging bakımlar, cilt yenileme, bölgesel incelme, heykeltras magic crush ,ödem atma, lenf drenaj, kas güçlendirme ve yağ yakma uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı makyaj, pudralama microbleading, dudak renklendirme, babyliner uyguluyoruz.

Türkiye'de sayılı cihazlar dan olan hibrit teknoloji buz lazer epilasyon yapıyoruz. Etkisi kısa sürede gözle görülmektedir.
Protez tırnak, kalıcı oje, manikür, pedikür uyguluyoruz. Batık tırnakları çıkarıyoruz.
devamını oku...
Adres: Turgut Özal Mahallesi 2616 Sokak No:5/B Batıkent - Ankara

Es Güzellik Merkezi

Kızılay

devamını oku... Adres: Meşrutiyet Caddesi Konur Sokak Özsoy İş Merkezi No:25/18 Kızılay-Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Shine Beauty

İncek

Ankara İncek'de yer alan, İncek bulvarı ve Barış caddesi üzerinden çift girişli ve çift cepheli,üniversitelere komşu,aydınlık,ferah,iç dizaynında modern renkler ve aksesuarlar kullanılmış,hijyen ve memnuniyet esaslı Shine Beauty güzellik salonuyuz.

Otobüs ve dolmuş için ulaşımı İncek bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Ön ve arka cephemizde otoparkımız mevcuttur. Sadece işlemler için değil, bahçemizde keyifli bir sohbet için uğrayan danışanlarımız arasında sizleri de görmeyi çok isteriz. Shine Beauty ailesi olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.
devamını oku...
Adres: Kızılcoşar Mah. Barış Caddesi No:25/1 İncek - AnkaraAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon