LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

Eğer çalışan bir iş kadını iseniz ve ya yoğun bir insansınız istenmeyen tüylerinizden kurtulmak işkence gibi gelebilir. Bu sadece sizin için işkence değil cildinizin işkence hali de olabilir. Eğer sır ağdaya başvuruyorsanız cildinizin nasıl tahriş olduğunu çıplak gözle görebilirsiniz. Estetik açıdan pürüzsüz bir vücuda kavuşmak çoğu insanın isteklerindendir. İstenmeyen tüylerin sık sık çıkması ve ne yöntem uygularsanız uygulayın tamamen kurtulamayacağınızın farkındasınız ancak üzülmeyin istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulmamanız mümkündür.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon tedavisi ile istenmeyen tüylerinize veda edebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte zararsız ve acısız bir biçimde istenmeyen tüylerinizden kurtula bilirsiniz. Yeni bir yöntem olan lazer epilasyonu son süreçte oldukça yaygın ve gelişmiş bir teknoloji ile karşınıza çıkıyor. Lazer epilasyon tedavisi yaptırmaya karar veren çoğu insanın merak ettiği soruları cevaplandıracak olursak bunlardan bir tanesi Lazer Epilasyonun Zararı Var Midir konusudur. Çok merak konusu olan bu soru birçok insanın aklında soru işareti yaratıyor. Lazer türlerinin birçok çeşidi vardır. Ancak vücudunuza uygulanan lazer epilasyon direk kıl köklerinize etki eder bu yüzden zararlı diyemeyiz. Seçeceğiniz poliklinikler bu durumda çok etkilidir.

Bilinmedik ve fiyat politikası düşük olan sağlık güzellik merkezlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz bu tercih hayatınızda ciddi sorunlar gerçekleştirebilir. Gideceğiniz polikliniklerde önceden dermatoloji uzmanı doktorumuz ile görüşmenizi ve konu hakkında detaylı bir bilgi almanızı tavsiye ederiz. Lazer epilasyonu cihazları her bölgeye göre çeşitlilik göstermektedir. Bu sebep ile kullanılan cihazlar hakkında önceden bilgi almanızı ve araştırmanızı tavsiye ederiz. Lazer ışınları kıl kökleri hariç vücudunuzun herhangi bir bölgesine asla zarar vermez. Direk olarak kıl kokunuzu algılar ve ona göre harekete geçer, bundan emin olabilirsiniz. Eğer yine bir takım sorularınız var ise doktorumuz ile görüşmelisiniz.

Lazer epilasyon sürecinde ve ya sonrasında bir kaç saat süresince kızarıklık ve kabarıklık olabilir bu durum sizi korkutmasın. Ancak kızarıklık ve kabarıklık süresi bir kaç gün ise hemen müdahale edilmesi gerekebilir. Bu yüzden doktorunuzun tavsiyesine lütfen kulak asın. Uzman doktorunuzun tavsiyesi içerisinde nemlendirici kullanabilirsiniz. Onun dışında herhangi bir ürün kullanmayınız. Eğer doktorunuz onaylar ise kozmetik ürünü kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon