LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

LAZER EPİLASYONUN ZARARI VAR MIDIR?

İstenmeyen tüyler hayatımızın en önemli konusu haline gelmesinden sıkılmış durumda olduğunuzu düşünmekteyim. Bu yüzden sizlere lazer epilasyon tedavisi hakkında bilgiler vereceğim. Çünkü lazer epilasyon tedavisi beni ve bir çok sevdiğimi istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtaran bir tedavi yöntemi olmuştur.
Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon


Sadece ben ve çevremdeki sevdiğim insanların bu tedavinin nimetlerinden yararlanmasına gönlüm razı gelmediği için bu yazıyı kaleme alıyorum. Bu sayede siz ve sevdiklerinizde istenmeyen tüylerden sonsuza dek kurtulma imkanına erişebilirsiniz. Öncelikle umarım bu yazı ile bir şekilde karşılaşma imkanını bulabilirsiniz.


Lazer epilasyon tedavisi uygulamaları sırasında hiç bir aksatma yapılmazsa tam ve kesin sonuçlara ulaşılır. En sık sorulan sorular arsında lazer epilasyonun zararı var mıdır yer alıyor. Bu soruyu herkes muhakkak sormuştur. Bu soruyu sormakta herkes için aslında önemlidir. Çünkü lazer epilasyon tıbbi bir operasyon olduğu için sağlıklı olması çok önemlidir.

Lazer epilasyonun hiçbir zararı yoktur. Bazı uygulamalardan sonra kızarıklıklar oluşa bilir. Bu kızarıklıklar en fazla bir kaç saat içinde hiç bir müdahale de bulunmak sızın kendiliğinden geçmektedirler. Bu kızarıklıklar ile karşılaştığınız zaman endişelenmeyin çünkü bu kızarıklıklar doğal karşılanır. Bunun haricinde bazı lazer uygulamalarında kabuk bağlama gibi etkiler oluşur bu kabuklar ise bir kaç gün içerisinde hiçbir tedaviye gerek kalmak sızın geçmektedirler. Ama unutulmaması gereken bir nokta ise lazer epilasyonu kanunen yapması izni olan tek yer güzellik merkezleridir. Ve kanunen lazer epilasyon tedavisi uygulamaya izni olan kişiler ise uzman doktorlardır.

Bu yüzden uzman doktorlar harici lazer epilasyon tedavilerinde ne gibi sonuçlarla karşılaşacağınızın bir garantisi yoktur. Bu yüzden bu tarz lazer epilasyon tedavilerinden kesinlikle ve kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Lazer epilasyon tedavilerinden önce ve sonra uzman doktorunuzun tavsiye ve görüşlerine muhakkak ve muhakkak uyun. Bu sayede istenilen sonuç ile alınan sonuç bire bir aynı olur. Bunun uzman doktorlar tarafından her söylenilen muhakkak yapılmalıdır. Sağlık ihmale gelmeyen yegane olgudur. Size ve sevdiklerinize sağlıklı uzun ömürler dilekleri sunarız. Size ve sevdikleriniz ile birlikte daha nice tüysüz günlere.


Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon