LAZER EPİLASYONUNDAN SONRA GÜNEŞE ÇIKILIR MI?

blog yazısı ekle !

LAZER EPİLASYONUNDAN SONRA GÜNEŞE ÇIKILIR MI?

LAZER EPİLASYONUNDAN SONRA GÜNEŞE ÇIKILIR MI?

Çok yoğun çalışıyorsunuz ve istenmeyen tüyleriniz için vakit ayıramıyor musunuz? En pratik yol olarak vücudunuzu tahriş edecek tıraş bıçaklarından mı kullanıyorsunuz? Kullandığınız malzemeler pratik ancak cildinize büyük ölçü de zarar mı veriyor? Üstelik kullandığınız tıraş bıçakları gibi aletler tüylerinizin artmasını ve hızlıca büyümesine mi sebep oluyor? Üzülmeyin size güzel bir haberimiz var… Evlerinizde bulunan can sıkıcı aletlerden hemen kurtulun ve onları çöpe atın. Üç dört seansla bile istenmeyen tüylerinizden yirmi otuz dakika da kurtulabilirsiniz.Ankara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon

Lazerle epilasyon tedavisi istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız için size alternatif en kolay ve acımasız tedavi yöntemini sunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte size mükemmel sonuçların ortaya çıkmasını garantiliyor. Lazerle epilasyon tedavisi sanılanın aksinize cildinizi hiçbir şekilde tahriş etmiyor. Uygulanan bölgeye sanıldığı gibi zarar vermiyor. Çok yeni ortaya çıkan lazerle epilasyon tedavi yöntemi, buna rağmen garanti sonuçlar almanız konusunda size yardımcı oluyor.

Lazerle epilasyon sonrasında en çok merak edilen sorulardan bir tanesini ele aldığımızda size ne kadar güvenilir bir tedavi yöntemi olduğunu göz önüne serebiliriz. Lazer Epilasyon Sonrası Güneşe Çıkılır Mı sorusuna cevap olursak eğer bu konuda uzman doktorlarımızın tavsiyesini dinlemenizi öneririz. Cildinizin değişkenliğini göre uzman doktorların tavsiyesi değişecektir. Eğer güneş ışınlarına alerjiniz var ise normalde de güneşle direk temasa geçmenizi önermeyiz.

Eğer güneş ile ilgili bir sorununuz yoksa eğer diğer bir merak konusu doktorunuzun yapacağı kontroller. Uzman doktorunuzun bazı yapacağı tetkikler sonucu(kan testi, alerji testi/cilt testi gibi) güneş ile ne zaman direk olarak buluşacağını söyleyecektir. Lazer ile epilasyon tedavisi sonrası yüzünüzde oluşacak kızarıklıkların şişliklerin ve olası kabuklanmaların geçmesini beklemelisiniz. Bu süreçte güneş ile temasa geçmeniz tavsiye edilmez. Güneş cildinizde çok önemli bir faktördür. Yararlı ışınlara maruz kaldığımız gibi kış aylarında çoğunlukla yaşamak da yaz aylarında zararlı ışınlar ile karşılaşabiliyoruz.

Bundan dolayı eğer yaz ayların lazerle epilasyon tedavisi alıyorsanız eğer güneş faktörüne çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Cildinizin direk güneş ile teması değil faktörü yüksek güneş kremleriyle dışarı çıkmanız gerekmektedir. Tüm vücudunuza güneş kremi sürebilirsiniz. Özellikle yüz kısmına güneş kremi sürmeden dışarıya çıkmayınız. Kızarıklardan hemen sonra güneş kreminizi sürü hayatınızı idame ettirebilirsiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARAAnkara'daki Lazer Epilasyon, IPL, Buz Lazer ve Epilasyon Merkezleri aşağıda listelenmiştir.

Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları
Ankara Lazer Epilasyon