LAZER UYGULAMA SÜRESİ NE KADARDIR?

blog yazısı ekle !

LAZER UYGULAMA SÜRESİ NE KADARDIR?

Lazer epilasyon işlemler, ilgili kişilerin istenmeyen tüylerden kurtulmak istemesi durumuna uygun olarak hazırlanmış olan işlemler bütünüdür. Bu işlemler kişi isterse vücudunun her bölgesine uygulanır, şayet kişi sadece bazı bölgelerine lazer epilasyon yaptırmak istiyorsa o vakit bu işlemler ilgili kontroller yapıldıktan sonra ele alınmaya başlar.


Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara


Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de lazer epilasyonun ne kadar süre çerçevesinde gerçekleşip gerçekleşmediği ile ilgilidir. Bu işlemler genellikle kişinin vücudunda hangi işlemleri yaptırmak istediğine göre değişim göstermektedir. Bu yüzden lazer epilasyon yaptırmak isteyen ilgili kişi öncelikle vücudunda hangi bölgesine lazer epilasyon yaptırdığına dair karar verdikten sonra alanında uzman doktoruna danışarak bu işlemlerin toplamda ne kadar süre çerçeves,nde gelişip gelişmediğini sorup, sağlıklı bir bilgi edinebilir. Bunun dışında kişinin dışarıdan edinmiş olduğu bilgiler tamamen gerçek dışıdır. Bu yüzden kişi lazer epilasyon uygulama sürecinin toplamda ne kadar süreceğini öğrenmek istiyorsa öncelikli olarak doktoruna başvurması gerekmektedir.