LAZERLE DÖVME SİLME

blog yazısı ekle !

LAZERLE DÖVME SİLME

Yaptığımız yanlış tercihlerden ve ya bizim için zamanı gecen tercihlerden biri olabiliyor bazen yaptırdığımız dövmeler. Dönemsel ruh halimize göre o an bizim için önemli olan ve her zaman öle kalacağını düşündüğümüz bir nesne bir isim ve ya herhangi bir şeyi vücudumuza dövme ile icra ettiriyoruz daha sonra gerek dövmenin önemini yitirmesi gerek de iş ve ya başka zorunluluklardan dolayı dövmeden kurtulmamız gerekiyor.

Bazı kişiler dövmelerin silinmesinin imkânsız olduğunu düşündükleri için üstlerine yeni dövmeler yapıyorlar. Bazıları ise yaptık bir hata ve bu hata ile ömür boyu yaşayacağız diye düşünüyor. Ama lazer ile dövme silme imkanı var. Evet, bilenler zaten biliyor ama bilmeyenler için yanlış duymadınız lazer ile dövme silmek mümkün.

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara
Kesin ve kalıcı bir şekilde istemediğiniz dövmelerinizden sizleri sonsuza kadar kurtaran tek şey lazer tedavisi. Artık sizde istemediğiniz dövmelerinizden kurtula bilirsiniz. Bunun için en yakındaki güzellik merkezlerinde konu ile ilgili uzman hekimlerden bilgi alabilirsiniz. Dövmelerinizin büyüklüğüne göre seanslar ayarlanıp seanslar boyunca düzgün takip ettiğiniz ve tedaviyi aksatmadığınız sürece sizlerde kesin sonuçlar alabilirsiniz.

Düzgün tedaviler sonucunda eski istemediğiniz artık canınızı sıkan dövmelerinizden hiçbir şekilde iz kalmadan kurtulabilirsiniz. Bu arada sizin böyle dövme ile ilgili bir derdiniz olmayabilir. Ama muhakkak yanınızda yakınınızda dövmelerinden dem vuran ve bunlardan şikayetçi olan birileri olacaktır. Bu yazıyı okumanız onlar için bir çıkış kapısı olabilir. Ve artık sizler onların ne yapması gerektiğini bilen insanlardansınız.

Bu şekilde yakınan sevdiğiniz insanları görürseniz onları lazer ile dövme silme tedavisine yönlendire bilirsiniz. Dövmenin üstüne yeni dövme yaptırmak ileride istemediğiniz dövmeleri çoğaltmaktan başka bir işe yaramaya bilir o yüzden istemediğiniz bir dövmeden sonsuza dek kurtulmak en mantıklı çözüm yolu gibi görünüyor. Unutmayın istemediğiniz şeylerle yaşamak kader değildir ve hiç kimse kaderi olmayan şeyleri yaşamak zorunda değil. Bunu kaderiniz olarak görüyorsanız da kaderinizi sizlerin ellerine bırakan bir tedavi yöntemi lazer ile dövme silme tedavisi. Siz ve sevdiklerinizin mutlu huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşamanızı dileriz. İyi günler.