LAZERLE SAÇ GELİŞTİRME

blog yazısı ekle !

LAZERLE SAÇ GELİŞTİRME

Saç ektirmek ve bunun ile birlikte saçlarınızı gürleştirmek için kullandığınız bazı yöntemler saçınızın eskisi gibi çıkmasını ve gür bir hal almasına etki etmesi oldukça güç bir durum. Kullanılan serumlar saçınızı maalesef eski haline döndürmüyor aksine olduğunuz yerde saymış oluyorsunuz. Saç ektirmek ise uzun acılı ve zor bir süreç. Ekilen saçların siz de oturmadığını görmek mümkün. Birçok yöntemlerin denendiği ve maalesef başarısızlık ile sonuçlandığını görmek sizi hüsrana uğratmasın. Eski gür ve sizin olan saçlarınıza ulaşmak artık çok daha kolay.Lazer epilasyon tedavisi ile saçlarınızı eski haline dönüştürmeyi hedefliyoruz. Eğer hiç gür ve sağlıklı saçlarınız yok ise durmadan dökülen saçlara sahipseniz bu sizi üzmesin lazer tedavisi ile saçlarınızı geliştirmek mümkün. Zayıf ve ince telli saçlarınıza veda edip sağlıklı saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Özel Elos Lazer Polikliniği

Kızılay

Özel Elos Lazer Polikliniği - KIZILAY LAZER EPİLASYON

Elos Lazer Güzellik ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından 2007 yılında Ankara'nın Kızılay semtinde "Lazerlife Güzellik Merkezi" olarak kurulan kliniğimiz, 2010 yılında Sağlık Bakanlığının çıkardığı tabela isimlerinde Lazer kelimesinin kullanımını yasaklayan genelge sebebiyle, Lazerlife olan tabela ismimizi "Özel Elos Polikliniği" olarak değiştirdik. Bu tarihten günümüze kadar Özel Elos Polikliniği olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

12 yıldır güzellik ve estetik alanında çalışmaktayız.

İlk kuruluşumuzdan bu zamana kadar kliniğimizde her zaman tam gün dermatoloji uzmanı doktorumuz bulunmaktadır. Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimizde pazar günü hariç her gün saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.
devamını oku...
Adres: Ziya Gökalp Caddesi 12/4 Kızılay-Ankara

Aden Beauty Güzellik Salonu

Mustafa Kemal Mahallesi

HAKKIMIZDA

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezi sektörde 20 yıllık tecrübe sonrasında Ankara Çankaya'da yer alan Cepa Ofis Kule'de hizmet vermeye başlamıştır.

"Siz Değerlisiniz!" sloganıyla yola çıkarak müşterilerine en iyi ve en kaliteli Vip hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite, deneyim ve memnuniyet birbiri ile bağlantılıdır. Her bir detayın öneminin farkındayız ve müşteride kalıcı memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle yüksek prestijli, merkezi konumda yer alan salonumuzda randevu sistemi ile bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece nezih ve konforlu bir ortamda hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan ürünler, solüsyonlar, serumlar, dermokozmetik, fda onaylı ve insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Buz Epilasyon işlemi için ücretsiz deneme atışı, ücretsiz cilt analizi ve ücretsiz ön görüşmeler için sizleri merkezimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Aden Beauty Estetik ve Güzellik Merkezidevamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2123. Sokak No:2 Cepa Ofis Plaza 3. Kat Kapı No:302 Çankaya - Ankara

Yiğit Gürsoy BodyWell

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi, 3207. Caddesi, No: 51 Yaşamkent - ANKARA


Saç köklerinize ulaşarak saç dökülmelerinize dur diyebiliriz. Öncelik ile kullanılan lazer aletinin ve markasının burada önemi büyük. Kullanılan cihazın saç köklerini geliştirmek amacı ile kullanılması gerekmektedir. İşlevleri farklı olan lazer cihazlarınızı iyi tanımanız gerekmektedir. Böylece uygulanacak tedavide kesin çözüme ulaşabilir ve sağlıklı saç köklerinize kavuşabilirsiniz.

Saç köklerinizin tipini belirlemek ise uzman dermatoloji doktorlarımızın incelemesi gerekmektedir. Her saça ve rengine göre ayrı bir tedavi süreci başlatılır. Uzman doktorunuz bu konuda size detaylı bilgiyi verecektir. Uygulanan lazer ışınları direk saç köklerine nüfuz ettiğinden dolayı cildinize ve ya saçınıza herhangi bir zarar vermemektedir.

Lazer ışınları ile uygulanan tedavi de cildiniz yenilenecek ve saç köklerinizi uyararak taze saçlarınıza kavuşabileceksiniz. Işınlar herhangi bir zarar vermemektedir. O özlediğiniz ve karşılaştığınız sizde de olmasını istediğiniz saçlarınıza seanslar sonrasında kavuşacaksınız. Birkaç seans sonrasında cildinizde ve saçlarınız da ciddi bir şekilde değişiklik göreceksiniz. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte saçlarınızın sağlığını da iyileştirmek kolaylaşıyor. Eğer saçlarınızın ve cildinizin herhangi bir sorunu var ise, örneğin saçkıran gibi bu konu da uzman hekimler ile görüşmek ve bilgi almak gerekecektir. Seanslarınız ve ya uygulanacak olan tedavi başka bir hal alacaktır. Öğrenmek istediğiniz sorularınız var ise bize web adresimizden ulaşabilirsiniz.